Türk Plastik Firması Çek Pazarında Ortağını Arıyor

Türk Plastik Firması Çek Pazarında Ortağını Arıyor


Bahçe mobilyası, stadyum koltukları, mutfak aletleri, ev aletleri, endüstriyel ürünler ve ambalaj sektöründe 30 yıldan fazladır kaliteli üretim yapan Türk plastik firması, Çek Cumhuriyeti’nde ortağını arıyor. İlgilenenler için iletişim: info@cekturk.com
Resim (13)

Şirketin amacı müşterilerine en yüksek ve en iyi kalitede, en uygun fiyattan en iyi servisi vermektir. Müşterilerinin ihtiyaçlarını düşünerek, çağa ayak uyduran, fiyat ve durumlarda sürekli yarış içinde olarak devamlı kendini geliştirmeyi amaçlayarak sektördeki diğer yabancı ve yerel firmalardan kalitelisiyle öne çıkmaktadır.
Türk plastik firması ve güçlü referansları:

Resim (4)                       Resim (7)

Olimpik Yüzme Havuzu / IRAK                              Orka Homes Hotel / ÖLÜDENİZ / FETHİYE

Resim (5)                         Resim (10)

Lajkovac Spor Salonu / SIRBISTAN                                                BJK İnönü Stadyumu-ISTANBUL

Resim (11)                          Resim (12)

Galatasaray Türk Telekom Arena / ISTANBUL                         Al Shabab Al Arabi CLUB / DUBAI

Şirket müşterilerin ihtiyaçlarına bağlı kalarak çalışmaktadır. Sızma önleyici, hava geçirmez kaplar ve mikrodalga, bulaşık makinası ve -35 dereceye kadar dondurucuda kullanılabilen IML’li kaplar üretmektedir.

-PBOJY4R7LR

Şirketin merkezi ve fabrikası İstanbul’dadır, bu da onun Avrupa ve Orta Doğu arasında köprü görevi sağlayarak büyük bir lojistik avantajı olmasını sağlar. Şirketin ambarlı limanına yakın olması da başka bir avantaj olarak sayılabilir. Şirketi için müşteri memnuniyeti çok önemlidir, böylelikle de şirket müşteri ihtiyaçlarına odaklanmaktadır.
Eğer bu şirketle ortaklık kurmaya ilginiz varsa lütfen bizimle iletişime geçin:
info@cekturk.com
+420 775 177 364