Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Slavia Sigorta


Çek sağlık sigortası online satın almak için, aşağıdaki Slavia sigorta formunu doldurmanız yeterlidir. Çek sağlık sigortası hakkında detaylı bilgi ve diğer firmalar için : www.cekturk.com/tr/sigorta  Çek sağlık sigortası sorularınız ve destek için her zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz: info@cekturk.com

Slavia Sigorta Haricinde Çek Cumhuriyeti Sigorta Şirketleri

Genel bir fikir vermek gerekirse, Çek sağlık sigortası fiyatları aylık yaklaşık 400 CZK’den, yıllık yaklaşık 7000 CZK’den başlıyor denebilir. Ancak Çekya sağlık sigortası ücretleri birçok kritere göre (yaş / kalış süresi / kalış tarihleri / öğrencilik vb.) değiştiğinden dolayı, en sağlıklısı ön bilgileriniz ile formu doldurup, kendi hesaplamanızı yapmanız olacaktır.

Çek Cumhuriyeti’nde sağlık sigortanızı online olarak kolayca, sizlere sunduğumuz 4 firmadan online forma bilgilerinizi girerek fiyat hesaplamanızı yapabilirsiniz ve kendinize en uygun olanı online satın alabilirsiniz:

  •  UNIQA sigortanızı online satın almak için tıklayın (Avantajı Türkçe form olması ve kalacağınız ay kadar sigorta yapılabilmesidir.)
  •  MAXIMA sigortanızı online satın almak için tıklayın.
  •  PVZP sigortanızı online satın almak için tıklayın.
logo_maxima_pojistovna_160 logo_pojistovna_uniqa_160_160 Logo PVZP 160 x 160 px
Maxima Sigorta Firmasından kapsamlı
veya acil durum sağlık sigortanızı
satın almak için tıklayınız.
Uniqa Sigorta Firması, Çek
Cumhuriyeti’nin en büyük sigorta
firmasıdır. Yalnızca istediğiniz ay
kadar sigorta yapabilirsiniz.
Türkçe form ile satın
almak için tıklayınız.
PVZP, VZP ČR’nin bir alt koludur.
Çok fazla sayıda hastane
ile anlaşması vardır.
Satın almak için tıklayın.
MAXIMA sigortanızı online satın almak için tıklayın. UNIQA sigortanızı online satın almak için tıklayın. PVZP sigortanızı online satın almak için tıklayın.
Çek sağlık sigortası satın alırken dikkat etmeniz gerekenler:

  • Çek sigortası online satın almanızdan sonra email adresinize pdf dosyası olarak Çek sağlık sigorta poliçeniz ulaşacaktır. Bunun çıktısını alarak Çek Konsolosluğu’na giderken yanınızda götürmeniz yeterli olacaktır. Slavia Çek sağlık sigortası, resmi kurumlarda, Çek konsolosluklarında geçerlidir.
  • Öğrenciyseniz, Çek sağlık sigortası formunda formunda “öğrenciyim” seçeneğini seçerek, öğrenci indiriminizi almayı unutmayınız!
  • Çekya gidiş – dönüş tarihlerinizden bir gün önce ve sonrasını kapsayacak şekilde sigortanızı alınız.

Çek sağlık sigortası ile ilgili sorularınız ve istekleriniz için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364