Romantik Prag’da Balayı

Romantik Prag’da Balayı


Her yeni evli çift için balayının ne kadar özel olduğunu biliyoruz. Balayınızı Avrupa’da geçirmek ise başlı başına bir büyü! Siz de bu en özel ve ömür boyu hatırlayacağınız günlerinizi Avrupa’nın en romantik şehirlerinin başında gelen Prag’da balayı geçirmek ister misiniz? ÇekTürk Prag’da balayı tatilinizi eşsiz kılıyor.

  • Prag’da balayı istek ve talepleriniz için iletişim: info@cekturk.com, +420775177364, WhatsApp: +905354182108
  • Prag’da Türk düğünleri ve çiftlerimizin Prag’da romantik hikayelerini okumak için tıklayınız.

Prag’da Balayı Tatiliniz Unutulmaz Olsun.

Yeni evlenen çiftler için balayı seçim süreci oldukça kararsız geçebiliyor. Çünkü balayı yalnız bir kez yapılır, ve sizin de yorucu düğün telaşınızdan sonra romantik bir balayı tatilinde hem dinlenmek, hem eğlenmek hem de yeni yerler keşfetmek en doğal hakkınız. Prag’da ÇekTürk olarak organize ettiğimiz en güzel düğünlerimizden fotoğrafları aşağıda paylaşıyoruz. Prag’da düğün hizmetlerimiz için ise tıklayın.

Prag_düğün_keyfi_çektürk

ÇekTürk olarak, Prag’da rüya düğünlerinizin yanı sıra, size hayallerinizdeki balayını sunmaktan mutluluk duyuyoruz !

Prag’da balayı özellikle son yıllarda pek çok insanın tercihi. Çünkü Prag, Vltava Nehri‘nin eşsiz manzarası etrafına kurulmuş, kuğuların dans ettiği, Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla sizi Orta Çağ zamanına götüren, büyüleyici doğası ve güzelliği ile şairlere ve yüzlerce sanatçıya ilham kaynağı olan masalları andıracak güzellikte romantik bir şehir.

cekturk-pragda-balayi

Prag’da romantik Vltava Nehri tekne turu için tıklayınız.

Siz de balayınızı, muhteşem şehir Prag’da yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Prag çok çeşitli otelleri bünyesinde bulundurmaktadır. İster beş yıldızlı, her şey dahil en lüks otellerde, isterseniz de daha küçük ama bir o kadar da şirin otellerde romantik bir balayı geçirebilirsiniz. Sizler için seçtiğimiz, balayı paketleri de mevcut olan Çek otellerini görüntülemek için tıklayınız. Tipik Çek restoranlarını tatmak

Bunun yanı sıra Prag , Euro bölgesinde olmadığı için , CZK para birimini kullandığı için her anlamda sizlere diğer Avrupa ülkelerinden çok daha uygun fiyatta seçenekler sunar. Gündüzleri, Prag’ın daracık tarihi sokaklarınıPrag Kalesi’nin yemyeşil bahçeleriniVltava Nehri’nin üstünde iki yakayı birleştiren Charles Köprüsü‘nü ve sayamadığımız pek çok yeri keşfederken, geceleri de Prag’ın bambaşka bir yüzü ile karşılaşacaksınız. Güzel gününüzü, hafif bir müzik eşliğinde, şehrin havasını tamamen değiştiren sarı ışıkları ile Vitava Nehri’nden kalkan teknelerde yiyeceğiniz bir akşam yemeği ile sonlandırabilirsiniz.

cekturk-prag-balayi-tatili

ÇekTürk olarak düğün, balayı, doğum günü ve diğer tüm özel günlerinizde sizin yanınızda olmaktan ve sizlere profesyonel destek  sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz !

cekturk_prag_dugun_wedding_prague

Prag’da düğün, balayı ve diğer etkinlikleriniz hakkında soru ve talepleriniz için iletişim :
info@cekturk.com
+420 775177364
WhatsApp: +905354182108

ÇekTürk güzel ve romantik tatiller diler !