Ramazan / Şeker Bayramı

Ramazan / Şeker Bayramı


Bir Ramazan ayı daha sona ediyor! Tabi ki Ramazan ayının yaza denk gelmesiyle birlikte ufak tefek zorluklar yaşansa da, bayramın yaza denk gelmesiyle birlikte çoğumuz tatillere kaçtı, özellikle büyük şehirlerde geleneksel bir trafik çilesi oluştu! Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir’de yoğun güvenlik önlemleri alındı. İstanbul’da, bayram boyunca toplu ulaşım araçlarına yüzde 50 indirim uygulanmakta. Ramazan Bayramı süresince otoyol ve boğaz köprülerinden geçişler de ücretsiz. 26 Temmuz saat 00.00’dan 31 Temmuz saat 07.00’a kadar otoyollar ve boğaz köprülerinden ücretsiz olarak yararlanılabilecek.

şeker
Ramazan trafik ve tatil klişesini bir kenara bırakarak, herkese sağlıklı, mutlu, sevdikleriyle güzel bir   bayram diler; en önemlisi bu vesileyle tüm Dünya’da, özellikle Müslüman ülkelerde yaşanan vahşetin sona ermesini dileriz. Prag Türkiye Büyükelçimiz Ahmet Necati Bigalı‘nın, yurtdışında yaşayan Türk vatandaşlarına yönelik Ramazan Bayramı mesajına ise buradan ulaşabilirsiniz.

Ramazan bayramı tatilini Prag’da geçirecekler için ise turizm istekleri için bizimle iletişime geçebilir:
info@cekturk.com
+420 775177364

Çekya / Prag Gezi İle İlgili Hizmetlerimiz:

 turkce rehber cekturk orta cag gecesi cekturk transfer cekturk tekne turu cekturk  bira bisikleti cekturk bira spa cekturk cekturk-beer-tasting-czech-beer-768x583  bisiklet kiralama cekturk cek restoranları cekturk cek otelleri cekturk  etkinlik bileti cekturk  ucak bileti cekturk arac kiralama cekturk otobus bileti cekturk  pragda-opera-cekturk-768x444 prag_vintage_araba_turu_cekturk-400x267 httpswww.tripadvisor  26cb1c551c22ee82c0dfc960c0e09e8a--glass-design-d-art images