Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

PVZP Sağlık Sigortası


logo_pvzp_as_100x100pxPVZP Sağlık Sigortası firması, yabancılara Çekya’da üç farklı sigorta seçeneği sunmaktadır. Aşağıda detayları bulabilir, ilgilendiğiniz sigorta türünün üzerine tıklayarak sayfaya ve online satın alma formuna gidebilirsiniz. 

Çekya sağlık sigortası, Çekçe çeviriler, Çek vizesi, Çekya eğitim danışmanlığı, konaklama ve daha fazlası için bize ulaşın: info@cekturk.com , +420775177364

PVZP Sağlık Sigortası Seçenekleri ve Online Satın Alma Formları

pvzp_saglik_sigortasi_acil_durum_saglik_sigortasi_icon_250 pvzp_saglik_sigortasi_kapsamli_saglik_sigortasi_plus_icon_250 pvzp_saglik_sigortasi_kapsamli_saglik_sigortasi_exclusive_icon_250

Satın almak için tıklayınız

Satın almak için tıklayınız

Satın almak için tıklayınız

Yabancılar için Temel Sağlık Sigortası (ZZPC)Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler için temel düzeyde güvence veren, öğrenciler ve turistler için uygun olan bu sigortayı yaptırmak ise çok kolay! Bu sağlık sigortası, 1 gün ile 36 ay arasında değişen bir sürede düzenlenebilir.

Yabancılar için Kapsamlı Sağlık Sigortası (KZPC PLUS)Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler için kapsamlı düzeyde güvence veren, profesyonel çalışanlar, hamile kadınlar için uygun olan bu sigortayı yaptırmak çok kolay! Bu sağlık sigortası, 4 ile 60 ay arasında değişen bir sürede düzenlenebilir.

Yabancılar için Kapsamlı Sağlık Sigortası Özel (KZPC EXCLUSIVE)Sağlık sigortası yaptırmak isteyenler için yüksek kapsamlı premium güvence veren, profesyoneller, profesyonel sporcular, hamile veya yeni anneler için uygun olan bu sigortayı yaptırmak çok kolay!

PVZP haricinde, Çek sağlık sigortanızı aşağıdaki Çek sigorta firmalarından da yaptırabilirsiniz:

logo_maxima_pojistovna_160  logo_pojistovna_uniqa_160_160

Çek sağlık sigortası sorularınız için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364