Prag’da Türkçe Öğretmeni Aranıyor

Prag’da Türkçe Öğretmeni Aranıyor


Prag’da yabancılara Türkçe özel ders vermek üzere, mevcut Çek vizesi / oturumu olan Türkçe öğretmenleri aranıyor. İlgilenenler CV’lerini info@cekturk.com adresimize gönderebilirler.

Not: Çekya’da oturumu veya vizesi olmayan kişilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır. Bu iş ilanını veren firma, size Çekya’da sponsor olmayacaktır. Çalışma iznine başvurabilmeniz için Çekya’da bir firmanın size sponsor olması gerekir.
Prag‘da Türkçe Öğretmeni Aranıyor

  • Tercihen ana dili Türkçe olan,
  • Tercihen İngilizce veya Çekçe bilen (öğrencilerle anlaşabilmek için)
  • Türkçe dersleri verme konusunda tecrübeli ve kendine güvenen
  • Çekya’da oturum veya vizesi olan öğretmenler aranıyor.

Prag’da iş çıkışları, hafta sonları veya gün içinde boşluklarınız mı var? Türkçe özel dersler vererek doldurabilir ve ek gelir elde edebilirsiniz. 🙂

Prag’da Türkçe öğrenmek isteyenler genellikle ailesinden biri Çek vatandaşı olan (örneğin eşi) veya Türkiye’de arkadaşları olan kişilerdir. genellikle Türkiye sevgisi ile, Türkiye’yi sık sık ziyaret eden Çekler’den sıkça Türkçe ders veya kurs talebi almaktayız.
Prag’da kurs sayfamıza ulaşmak için tıklayın.

Prag’da Türkçe öğrenmek isteyen öğrencilerden gelen talepler doğrultusunda, öğrencilere uygun gün ve saatlerde, lokasyonlarda Türkçe özel dersler vermek ile ilgileniyorsanız bize ulaşın:
info@cekturk.com
+420 775177364