Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Prag’da Turizm ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü


Vysoká škola hotelová v Praze – The Institute of Hospitality Management in Prague

institute hotel management pragueÇekya’da eğitim danışmanlık hizmetleriyle ÇekTürk,sizlere Prag’da bulunan Turizm Ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü’nde kaliteli bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Prag turizm okulu hakkında bilgi ve kayıtlar için: info@cekturk.com

Prag’da bulunan Turizm ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü İngilizce lisans programı sunmaktadır. Aşağıdaki alanlarda kariyerini ilerletmeyi planlayan öğrenciler için, okulun amacı profesyonelce eğitim vererek öğrencileri hazırlamaktır:

  • Turizm sektöründeki otel zincirlerinde orta ve üst düzey yönetici olarak çalışma
  • Gastronomi, seyahat ve turizm gibi alanlarda çalışma
  • Başka alanlarda yönetici pozisyonu sağlama

Prag Turizm Okulu Lisans Programı:  Hospitality Management

Turizm ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü iki modern binada eğitim sunmaktadır. Bu binalar klimalı sınıflar, bilgisayar odaları ve sunumlar için desteklenmiş odalar, gastronomi sınıfı, restoran, mutfak, salon ve iki bara sahiptir. Bütün kampüste Wi-Fi vardır böylelikle öğrenciler istedikleri her zaman interneti kullanabilmektedirler.

Otelcilik sektörünün tanımı, uluslararası ve İngilizce her yerde “lingua franca” otel ve turizm hizmetleri olmuştur. Turizm Ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü dünyanın her yerinden gelen öğrencilere İngilizce otelcilik okuma imkânı sunuyor.

Çekya Vize Başvurusu İçin Konaklama, Sağlık Sigortası ve Çeviriler:

  • Konaklama: University of New York in Prague’ın kendi yurtları bulunmamaktadır. Dilerseniz ÇekTürk’ün birlikte çalıştığı Prag’daki yurtlara göz atabilirsiniz. Konaklama belgeniz (proof of accomodation) için de bizimle iletişime geçebilirsiniz.
  • Sağlık sigortası: Çek Cumhuriyeti’ne gelmeden önce Çek firmalarından sağlık sigortası yaptırmalısınız.
  • Çeviriler: Vize aşamasında belgeleriniz için Türkçe-Çekçe resmi çeviriler gerekmektedir.

+ Çekçe,  İngilizce kurslar ve Çekya’da eğitim hizmetlerimizin tamamı için:  www.cekturk.com/egitim

Önemli Not: ČeskoTurecko / ÇekTürk, vize konusunda danışmanlık veren bir firma değildir. (Sigorta, çeviriler, konaklama için öğrencilere destek olmaktadır.) Eğitime bağlı vize başvurularının sonuçlarından kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Prag’da bulunan Turizm ve Otel İşletmeciliği Enstitüsü veya Çek üniversiteleri (artı Macaristan ve Polonya üniversiteleri) hakkında daha fazla bilgi, başvuru ve kayıt şartları için bizimle iletişime geçebilirsiniz:
info@cekturk.com
+420 775 117 364

İlginizi Çekebilecek Diğer Hizmetlerimiz:

sigorta insurance cekturk  dil kursu cekturk konaklama cekturkdiploma denkligi cekturkceviri translate cekturk