Prag’da Romantik Düğün: Cemile & Arda

Prag’da Romantik Düğün: Cemile & Arda


Prag’da romantik düğün sahipleri sevgili Cemile ve Arda: “Daha önce birlikte Prag’ı ziyaret etmiş ve çok beğenmiştik. Bizi bu denli etkilemiş bu romantik şehirde evlenme fikri bize çok cazip geldi. Aklımızda hep Prag vardı.”

Prag’da Romantik Düğün

Sevgili Cemile Bora ve eşi Arda Çetinkaya, biz ÇekTürk ile ilk defa 2016 Haziran ayında iletişime geçtiler. Bir ay içinde Prag’daki T.C. Prag Büyükelçiliği‘nde evleneceklerini ve bizden düğün hazırlıkları için profesyonel destek talep ettiklerini belirttiler. Türk çiftimize Prag’da havaalanı – otel transferi, profesyonel fotoğrafçı – kuaför – makyöz  gibi taleplerine destek vermekten dolayı çok büyük mutluluk duyduk.
  
Ve güzel Türk çiftimizle aşağıdaki keyifli röportaj gerçekleştirme şansı bulduk:

Bize zaman ayırdıkları ve bu en özel anlarını, en mutlu günlerini bizimle paylaştıkları için kendilerine tekrar çok teşekkür ediyoruz.

1) Öncelikle kısaca sizi ve eşinizi tanıyabilir miyiz?
Ben Cemile, web tasarım ile uğraşmaktayım. Arda ile 4 senelik bir beraberliğimiz var. Kendisi de bilgisayar mühendisi. İki kedimiz ile birlikte İstanbul’da yaşıyoruz.
2) Neden Prag’da evlenmeye karar verdiniz, Prag’ın sizin için özel bir anlamı var mı? Prag’dan önce aklınızda başka yerler var mıydı?
Daha önce birlikte Prag’ı ziyaret etmiş ve çok beğenmiştik. Bizi bu denli etkilemiş bu romantik şehirde evlenme fikri bize çok cazip geldi. Aklımızda hep Prag vardı.
3) Kısaca düğün hazırlıklarınızdan bahseder misiniz? Çek Cumhuriyeti’nde dil anlamında veya resmi anlamda herhangi bir zorluk yaşadınız mı?
Öncelikle nikah işlemleri için büyükelçilik ile iletişime geçtik. Birkaç yazışmadan sonra gerekli evrakları hazırlayıp tarihi belirledik. Resmi olarak herhangi bir zorlukla karşılaşmadık. Yaklaşık bir ay içinde fotoğrafçı, otel, araba, saç ve makyaj gibi detayları da kolaylıkla halledebildik. Bu noktada ÇekTürk olarak bize desteğiniz çok faydalı oldu. Fotoğrafçı ve saç/makyaj konusunda sağladığınız destek ile bu özel günümüz stressiz ve telaşsız geçti. Bir kez daha buradan teşekkür ederiz.
4) Prag’de düğün yapmak / evlenmek isteyen diğer çiftlere (özellikle Türk çiftlere) ne söylemek istersiniz?
Yurt dışında evlenmeyi düşünen Türk çiftlere Prag’ı kesinlikle tavsiye edebiliriz. Oldukça etkileyici tarihi dokusu ile bu romantik şehir, özel gününüze ayrı bir anlam katacaktır. Yemek, ulaşım gibi hizmetlerin kolaylığı ve makul fiyatları da birer artı.
5) Son olarak ÇekTürk ile ilgili yorum ve fikirlerinizi alabilir miyiz? Bu süreçte ÇekTürk ile birlikte çalışmak sizin için nasıldı?
Nikah hazırlıkları için araştırma yaparken ÇekTürk ile karşılaşmış olmaktan çok memnunuz. Önemli detaylar için hızlı bir şekilde yol gösterip destek olmanız, hazırlık telaşımızı ve stresimizi büyük ölçüde azalttı. Sağlamış olduğunuz profesyonel ve kaliteli hizmetlerin sonucu da oldukça güzel oldu.
  
Hem Prag hem ÇekTürk ile ilgili güzel yorumlarından ötürü kendilerine teşekkür eder,
bu özel ve unutulmaz günlerini geçirdikleri güzeller güzeli Prag’a tekrar bekleriz! ❤ ❤ ❤
 
Prag’da düğün hizmetlerimiz için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364