Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Prag’da Balayı


Prag’ın Avrupa’nın en romantik şehirlerinden biri olduğunu, hem düğün hem balayı için en çok tercih edilen yerlerden biri olduğunu biliyoruz. Siz de bu en özel ve ömür boyu hatırlayacağınız romantik günlerinizi  Avrupa’nın en romantik şehri olan Prag’da geçirmek ister misiniz ? Prag’da balayı için bize ulaşın: info@cekturk.com, +420 775177364

cekturk-prag-balayi-tatili

Yeni evlenen çiçeği burnunda çiftler için balayı seçim süreci oldukça kararsız geçebiliyor. Çünkü balayı aynı düğününüz gibi bir kez yapılır, ve sizin de yorucu düğün telaşınızdan sonra dünyanın en romantik şehirlerinden Prag’da romantik bir balayı tatilinde hem dinlenmek, hem eğlenmek hem de yeni yerler keşfetmek en doğal hakkınız!
ÇekTürk olarak size hayallerinizdeki düğünü ve balayını sunmaktan mutluluk duyuyoruz.

Prag’da balayı son zamanlarda pek çok insanın tercihi. Çünkü Prag, Vltava Nehri‘nin eşsiz manzarası etrafına kurulmuş, kuğuların dans ettiği, Arnavut kaldırımlı sokaklarıyla sizi Orta Çağ zamanına götüren, büyüleyici doğası ve güzelliği ile şairlere ve yüzlerce sanatçıya ilham kaynağı olan masalları andıracak güzellikte romantik bir şehir. Vltava Nehri tekne turu için tıklayınız. Prag’da Orta Çağ gecesi için tıklayınız.

Siz de balayınızı, bu muhteşem şehirde yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Prag’ın ister beş yıldızlı, her şey dahil en lüks otellerinde, isterseniz de Prag’ın daha küçük ama bir o kadar da şirin otellerde romantik bir balayı geçirebilirsiniz. Sizler için özel düğün ve balayı paketleri de organize edebildiğimiz Çek otellerimiz ve detayları için tıklayınız.
Ayrıca Prag , Euro bölgesinde olmadığı için , CZK para birimini kullandığı için her anlamda sizlere diğer Avrupa ülkelerinden çok daha uygun fiyatta seçenekler sunar. Gündüzleri, Prag’ın daracık tarihi sokaklarını, Prag Kalesi’nin yemyeşil bahçelerini, Vltava Nehri’nin üstünde iki yakayı birleştiren Charles Köprüsü‘nü ve sayamadığımız pek çok yeri keşfederken, geceleri de Prag’ın bambaşka bir yüzü ile karşılaşacaksınız. Güzel gününüzü, hafif bir müzik eşliğinde, şehrin havasını tamamen değiştiren sarı ışıkları ile Vitava Nehri’nden kalkan teknelerde yiyeceğiniz bir akşam yemeği ile sonlandırabilirsiniz.

Prag’da düğün sayfamız, diğer Türk çiftlerimizin yorumları ve detaylar için tıklayınız.

Prag’da düğün organizasyonunuz ve balayınız hakkında sorularınız ve talepleriniz için iletişim :
info@cekturk.com
+420 775177364

ÇekTürk Prag’da keyifli, romantik ve unutulmaz bir balayı diler !