Prag T.C. Konsolosluğu Sizi 10 Kasım Atatürk’ü Anma Törenine Davet Ediyor.

Prag T.C. Konsolosluğu Sizi 10 Kasım Atatürk’ü Anma Törenine Davet Ediyor.


Sevgili Çek Cumhuriyeti’nde ikamet etmekte olan Türk vatandaşları, ČeskoTurecko üyeleri; Türkiye Cumhuriyetimizin en acı, en yaslı günü olan, ATA’mızı kaybetmiş olduğumuz günün 75. yıldönümünde, Prag T.C. Konsolosluğu’nda düzenlenecek olan tören ile O’nu minnet, şükran ve saygıyla analım, bize emanet ettiği değerlere sahip çıkalım. Prag 10 Kasım törenine herkes davetlidir ve tüm detaylar aşağıda belirtilmiştir:

Prag T.C. Büyükelçiliği iletişim bilgileri için tıklayın. Prag T.C. Büyükelçiliği resmi web sitesine ulaşmak için tıklayın.

Aşağıda T.C. Prag Büyükelçiliği tarafından paylaşılan, anma törenine davet e-mailini görebilirsiniz:

10 Kasım 2013, Pazar günü saat 09:00’da Büyükelçiliğimizde (Na Orechovce 69, Prag 6) Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün ebediyete intikalinin 75’inci yıldönümü anma töreni düzenlenecektir. Tören, katılmak isteyen tüm toplum mensuplarımıza açık olacaktır. Çek Cumhuriyeti’nde yerleşik toplumumuz mensuplarına saygı ile duyurulur.

ATATÜRK

Göreceğiniz üzere 10 Kasım töreni Prag Türk Konsolosluğu adresinde gerçekleşecektir: Na Orechovce 69, Prag 6. Törene  herkes katılım sağlayabilir. Her bayramımızda olduğu gibi, bu bayramımızda da konsolosluğumuz etkinlik düzenlemekte.

Prag Atatürk’ü anma töreni haricinde, ayrıca 29 Ekim Cumhuriyet bayramı günlerinde de Prag Türk Konsolosluğu Cumhuriyet resepsiyonu düzenlemektedir. Katılım gösterdiğimiz Cumhuriyet resepsiyonu ile ilgili yazılarımıza ulaşmak için tıklayın.

  • ÇekTürk resmi bayramlarımız ile ilgili yazılarımıza ulaşmak için tıklayın.
  • ÇekTürk Çekya bayramlar yazılarımıza ulaşmak için tıklayın.
  • Çekya resmi tatil günleri 2019 yazımız için tıklayın.

Çekya’da sunmakta olduğumuz profesyonel hizmetlerimizin tamamı için bize ulaşabilirsiniz:
info@cekturk.com
+420 775177364