Prag İş Fuarı ve İş Fırsatları, 8 Nisan 2017

Prag İş Fuarı ve İş Fırsatları, 8 Nisan 2017


2014 yılında Çekya’nın Brnojob_spin_ceskoturecko_cekturk şehrinde kurulan Jobspin.cz, Çek Cumhuriyeti’ndeki yabancılar için oluşturuldu. Jobspin.cz, Prag ve Brno’da olağanüstü dil becerilerine sahip yeni çalışanlar arayan şirketlere, iş ilanları sunmaktadır. JobSpin.cz, Prague.TV ile işbirliği içinde Prag ve Brno’da adayların ve işe alım görevlilerinin bir araya geldiği ve profesyonel ve kişisel bağlantılar kurduğu Çok Dilde İş Fuarları dizisini başlattı. Bu nedenle aylık olarak, JobSpin.cz Prag’daki yerleşik kişiler için workshoplar  düzenler.

2017 yılından itibaren de, ČeskoTurecko / ÇekTürk ile Jobspin.cz güzel, uzun vadeli ve profesyonel bir ortaklığa adım atmışlardır.

 Prague.TV işbirliği ile JobSpin.cz MULTILINGUAL JOB FAIR:

job_spin_cekturk_prag_brno_is_ilanlari
Jobspinz Multilingual Job Fair, şu anda Prag’da iş arayan tüm yabancıların mutlaka katılması gereken bir etkinliktir! Çek Cumhuriyeti’ndeki en büyük, uluslarası ve diğer şirketler, Prag’daki bu iş fuarında, ilk olarak yeterli dil becerilerine sahip çalışanlar arayacaklar. Bu sizin CV’niz hakkında geri bildirim almak için bir şans olabilir. Ayrıca ziyaretçiler, profesyoneller tarafından düzenlen ilginç sunumlara da katılabilir.

Etkinlik İsmi: JobSpin Multilingual Job Fair
Tarih ve Saat: 8 Nisan 2017; 10:00 – 17:00
Yer: Anglo-Amerikan Üniversitesi, Prag, Letenská 5, Prag 1

Etkinliğin Facebook sayfasına ulaşmak için tıklayınız.

Çekya’da işe alım, sağlık sigortası, resmi çeviriler ve diğer hizmetlerimiz için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364