Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Prag Ekonomi Üniversitesi Hazırlık Programları


Prag Ekonomi Üniversitesi, Çekya’nın en iyi üniversiteleri arasında yer alır. Özellikle ekonomi, işletme, yönetim, finans gibi alanlarda ön plana çıkar. Hem İngilizce, Hem Çekçe hazırlık programları sunan Prag Ekonomi Üniversitesi; dil eğitimi verirken, bir yandan öğrencilerini giriş sınavlarına hazırlar.

Prag’da bulunan Charles School ortaklığında, Prag Ekonomi Üniversitesi hem İngilizce, hem Çekçe hazırlık programları sunar. Detaylı bilgi aşağıda:

Prag Ekonomi Üniversitesi Hazırlık – İngilizce

İngilizce hazırlık yıllık programı Eylül ayında başlar, Mayıs ayı sonuna kadar devam eder. Başvurular ise, başlanacak yılın Mayıs ayına kadar alınır. En güncel başvuru tarihleri ve koşulları için her zaman bize ulaşın: info@cekturk.com

İngilizce – Bir Dönemlik Program

Bir dönemlik hazırlık programının ücreti 3.390 EUR’dur.

Prag Ekonomi Üniversitesi Hazırlık – Çekçe

Çekçe hazırlık yıllık programı Eylül ayında başlar, Mayıs ayı sonuna kadar devam eder. Başvurular ise, başlanacak yılın Mayıs ayına kadar alınır. En güncel başvuru tarihleri ve koşulları için her zaman bize ulaşın: info@cekturk.com

Çekçe Bir Yıllık Hazırlık – Program:

Çekçe Dili 730 akademik saat*
Akademik İngilizce 30 akademik saat*
Matematik 45 akademik saat*
Seçmeli Dersler (Fizik, biyoloji, kimya Almanca / İspanyolca / Fransızca / Rusça, Ekonomi, Globalizasyon, Girişimcilik vb.)
+ Ekonomi ve Yönetim, Topluluk önünde konuşma (public speaking)
95 akademik saat*

*1 akademik saat 45 dakika olarak hesaplanmaktadır.

Yıllık hazırlık programının ücreti: 5.990 EUR, bir dönemlik hazırlık programının ücreti 3.390 EUR’dur.

Çekya’da eğitim danışmanlığı, diploma denklik, başvuru şartları, belgeler ve Çekçe çevirileri, konaklama, Çek vizesiÇekya sağlık sigortası ve daha fazlası için bize hemen ulaşın:
info@cekturk.com
+420775177364