Medikal Çek Firması SMT, Türkiye’de Distribütörünü Arıyor.

Medikal Çek Firması SMT, Türkiye’de Distribütörünü Arıyor.


Elektrocerrahi ve Kriyocerrahi ürünleri üretimini ve satışını yapan Çek firması Special Medical Technology (SMT), Türkiye’de benzer sektörlerde faaliyet gösteren, alanında tecrübeli distribütörlerini arıyor. (Tercihen sektörde minimum 5 yıl tecrübeli ve kontaktları olan firmalar)


smt

Çek Medikal Firması SMT’nin Genel Tanıtımı ;

Special Medical Technology (kısaca SMT), proje ve üretim olarak yüzde yüz Çek bir firmadır. Firmanın Çek kurucuları, uzun yıllardır bu alanda deneyime ve uzmanlığa sahip olup, firma 25 senelik tecrübeyle sektörde faaliyet göstermektedir.
Firma dış pazarda yoğun olarak satış yapmakta olup, şu anda 53 farklı ülkeye satış yapmaktadır. Bunun yanında 25 yabancı pazarda, 10 da Çek Cumhuriyeti pazarında çalışmak üzere sözleşmeli satış sorumlusu ve ayrıca reklam departmanında çalışanları vardır.

Firmanın ürün geliştirme, tasarlama, üretim ve satışın yanında Elektrocerrahi ve Kriyocerrahi sistemleri servisi, araç gereçleri, aletleri, çeşit çeşit medikal uzmanlık alanları için aksesuarlar, dişçilik için özel aksesuarlar dahil, hatta veteriner ameliyat malzemesi olan paralel çizgide ürün ve hizmetler arasındadır. Firmanın ürünlerinden bazılarını aşağıda görüntüleyebilirsiniz :

smt-products

 

SMT, Kriyoterapi ve Elektro Cerrahi alanlarında ürün geliştirmek için Çek ve yabancı doktorlarla çalışmaktadır. Üretimini Avrupa’nın kalbi Çek Cumhuriyeti’nde gerçekleştirmektedir. Firmanın amacı, doktorları makul ve ulaşılabilir fiyatta, güvenilir,  modern yüksek yararlılık ve kalitede  tıbbi araç gereçlerle donatmaktır.

kriyocerrahi

2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Çek Medikal Firması ve Avantajları

Firmanın yüksek üretim kalitesi ve fiyat avantajı, onu rakiplerinden farklı kılıp, öne çıkarmaktadır. Aşağıda SMT’nin 10 temel avantajını görebilirsiniz : 

smt'nin avantajları

SMT firmasının websitesini İngilizce olarak görüntülemek için tıklayınız.

Special Medical Technology (SMT) KATALOG

la4srb1div_Basic_catalogue-page-001la4srb1div_Basic_catalogue-page-002la4srb1div_Basic_catalogue-page-003la4srb1div_Basic_catalogue-page-004


 

 

 

 

 

 

Ürün Kataloğunu görüntülemek ve indirmek için Tıklayınız !

SERTİFİKA VE ISO BELGESİ 


CE Sertifikası                       ISO Belgesi
fkksqpmddm_CEcertificate_eng-page-001cvd54s8kr1_ISO13485_eng-page-001

 

 

 

 

 

 

 

 

CE Sertifikasını görüntülemek ve indirmek için Tıklayınız !

ISO Belgesini görüntülemek ve indirmek için Tıklayınız !

Serbest Satış Sertifikası

2yvcy3iwek_FSC_all_products_Copy-page-003 2yvcy3iwek_FSC_all_products_Copy-page-002 2yvcy3iwek_FSC_all_products_Copy-page-001

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Serbest Satış Sertifikasını görüntülemek ve indirmek için tıklayınız !
ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak, SMT gibi büyük ve dünya çapında satış yapmakta olan bir Çek firması ile birlikte çalışarak, kendilerine distribütör arayışlarında destek vermekten ötürü çok mutluyuz. İlgilenenler ve daha fazla bilgi almak isteyenler bize ulaşabilirsiniz:
info@cekturk.com

+420 775 177 364