GAMZE&SEZİN İLE ÇEK ATIŞTIRMALIKLARI VİDEOMUZ ÇOK YAKINDA

GAMZE&SEZİN İLE ÇEK ATIŞTIRMALIKLARI VİDEOMUZ ÇOK YAKINDA


ÇekTürk ekibinin Prag ofisinde çalışırken en çok eğlenen üyelerinden (Gamze & Sezin) hepinize merhaba! Gerçekten birlikte çalışmaktan o kadar keyif alıyoruz ki… Tabii çalışırken bir şeyler atıştırmadan da olmuyor. Patronlarımız da bizi bu konuda oldukça destekliyorlar. Bir de ekip arkadaşımız Özge’nin Türkiye’den getirdiği lokumlar, fındıklar derken masamızdan atıştırmalıklarımız hiç eksik olmuyor. Sizin de tahmin edebileceğiniz gibi yediklerimiz genellikle tatlı ve tabii ki çikolata, ayrıca mis (!) kokulu şeyler…

cekturk_ceskoturecko_youtube_gamze_sezin

Yine de bir süredir Çek Cumhuriyeti’nde olmamıza rağmen buraya özgü atıştırmalıkları hiç denememiştik. Bu fikirle yola çıktık ve bu komik anlarımızı sizlerle de Youtube videomuzda paylaşmak istedik. İlerleyen zamanlarda yayınlayacağımız Çek atıştırmalıkları tadımı  videomuzda da göreceğiniz gibi ne yiyeceğimiz hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Tüm atıştırmalıklarımız patronlarımız tarafından seçildi ve sürpriz bir şekilde bize sunuldu. 

Hazırlık aşamasında ne kadar eğlendiğimizi tahmin edebilirsiniz. Aynı zamanda ilk video deneyimimiz olduğu için de çok heyecanlıydık. Ekip arkadaşlarımız, video çekimine başlamadan önceki son hazırlıklarımızı kayıt altına almışlar. Bu süreci ve anları sizlerle de videomuzda paylaşmak istedik. O zaman lafı fazla uzatmıyoruz ve sizi Çek atıştırmalıkları hazırlık videomuzla baş başa bırakıyoruz. Gamze ve Sezin (GaSe) keyifli seyirler diler!

Çek atıştırmalıkları tadım videomuz ise ÇOK YAKINDA ÇekTürk Youtube kanalımızda

ČeskoTurecko / ÇekTürk Youtube kanalımızı takip edip, videolarımızı izleyip beğenmek için tıklayınız.

 CeskoTurecko CekTurk YouTube Kanal

Çek Cumhuriyeti’nde tüm istek ve ihtiyaçlarınız için iletişim:

info@cekturk.com
+420775177364