Galavito Heating Table Ortaklarını Arıyor

Galavito Heating Table Ortaklarını Arıyor


Galavito Heating Table ile biz daha yeni ısınıyoruz ve sizin de bu sıcak eylemin bir parçası olmanızı istiyoruz! Galavito Heating Table ısıtıcı masalar İngilizce web sitesi için tıklayın. Bize ulaşmak için ise: info@galavito.cz
Galavito siz distribütörlere dış ısıtma ve tasarımında bir sonraki büyük devrime katılmanız için yeni ve heyecan verici bir fırsat sunuyor. Çek Cumhuriyeti merkezli olmak üzere, Avrupa çapında Heating Table’ı genişletmek için ortaklarımızı arıyoruz. Bu yenilikçi, elektrikli Heating Table Prag’da el emeğiyle yapılmıştır ve restoranlar, oteller ve kafeler teraslar için de idealdir.

Mart 2015 yılında Çek Cumhuriyeti’nde Heating Table’ın başlatılmasındaki büyük başarı sonrasında, Avrupa pazarında büyümek ve Galavito varlığını kurmaya hazırız. 2013 yılında AMSP Çek Cumhuriyeti tarafından  “ En Yenilikçi Ürün” olarak seçilmiştir ve Czech Innovation (ČIN) tarafından “Umut Vaat Edici Yenilik” olarak aday seçilmiştir. Biz Heating Table’ın bütün Avrupa’daki kafe ve restoranlarda önemli bir ürün olacağından eminiz. Prag’daki en iyi restoranlardan bazıları Golden Well 5 Yıldızlı Butik Otel’in terası ve Astronomik Saatin oradaki White Horse Restoran da dâhil olmak üzere ürünümüzü çoktan kullanmaya başladı bile.

Ürünlerimizin hepsi en kaliteli malzemelerden yapılmıştır ve hepsi Elektronik Test Enstitüsü tarafından test edilip, CE sertifikası verilmiştir, bu da Avrupa Birliği içinde ticaret yapmamıza izin vermektedir. Galavito Heating Table isteğe uyarlanabilir, enerji tasarruflu ve doğa dostudur. Ürünümüzle ilgili daha çok bilgi almak için sizleri web sitemizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.
Eğer sizde dış tasarım, HORECA ya da ısıtıcı malzemesi distribütörüyseniz, ve bize AB piyasasında başarılara ortak olmak istiyorsanız, bize ulaşın:
info@galavito.cz
www.galavito.cz/en
+420 775177364