Prag Basketbol: Eurobasket Basketbol Takımımız Prag’da

Prag Basketbol: Eurobasket Basketbol Takımımız Prag’da


Merhabalar. Sizlere güzel ve güneşli bir Prag sabahından yazarken sabırsızlıkla söylemek istediğim harika bir haberim var. Daha Prag’a gelmenin sevinci ve mutluluğu üzerimdeyken buna bir yenisi daha eklendi. Prag’ın o muhteşem şirin mi şirin nostaljik tramvaylarıyla seyahat ederken gözüme ilişen ve beni çocuk gibi tramvayda çığlık attırıp sevince boğan o haberi paylaşıyorum sizlerle : EuroBasket A Milli Kadın Basketbol takımımız Prag’da ! Prag basketbol, voleybol, buz pateni, futbol ve diğer yazılarımız için tıklayın.

Prag Basketbol Maçları – Eurobasket

EuroBasket Women ya da EuroBasket Kadınlar her 2 senede 1 FIBA Avrupa ülkeleri arasında düzenlenen uluslararası basketbol turnuvasıdır. Bu turnuvanın önemli özelliği ise sonrasında Olimpiyatlarda ve Dünya Kadın Basketbol Şampiyonasına katılmak için ön eleme niteliğindedir. Ay Yıldızlı ekibimiz de Prag’da ve Hradec Králové’de düzenlenen bu turnuvada B grubunda ter dökecekler. Takımımızı Prag Václav Havel Havaalanında karşılayan ve yalnız bırakmayan Prag Fenerbahçeliler Derneği ve derneğin üyesi ve başkanı Özgür Öztürk Bey’e teşekkürü borç biliriz.

prag538_56304_7695082

Ekibimizin Maç Yapacağı Ülkeler ve Tarihler ;

  • 16 Haziran 2017 Cuma — Slovakya
  • 17 Haziran 2017 Cumartesi –İtalya
  • 19 Haziran 2017 Pazartesi — Belarus

basket

Fotoğraf

A Milli Basketbol Takımımızın maçlarına bilet almak için buraya, Prag Fenerbahçeliler Derneği ve daha fazla bilgi için buraya bakabilirsiniz. Türkiye Basketbol Federasyonu için ihtiyacınız olan her türlü bilgiye de buradan bakabilirsiniz.

ČeskoTurecko/ ÇekTürk  ailesi olarak A Milli Kadın Basketbol Takımımıza gönülden destek veriyor, turnuvadan yenilgisiz çıkmalarını diliyoruz. 

ČeskoTurecko/ ÇekTürk olarak arzu ettiğiniz diğer tüm biletlere buradan, özel olarak maç biletlerine ise buradan bakabilir veya bizlere bu adres ve telefondan ulaşabilirsiniz : 

info@cekturk.com
+420 775177364
WhatsApp: +905354182108