ČeskoTurecko / ÇekTürk’e KARDEŞ GELİYOR : SlovakTürk

ČeskoTurecko / ÇekTürk’e KARDEŞ GELİYOR : SlovakTürk


MÜJDE: İki senedir Çek Cumhuriyeti’nde yürütmekte olduğumuz ve yoğun ilginiz, güzel katkılarınız sayesinde her geçen gün büyümekte olan ČeskoTurecko / ÇekTürk kuruluşumuza kardeş geliyor : SlovakTürk !

logo_slovakturk (1)

Öncelikle ČeskoTurecko / ÇekTürk’ü ilk kurduğumuz günden itibaren, sizlerin takipçilerimizin güzel mesajları ve geri dönüşleri, etkinliklerimize katılımınız, birlikte çalıştığımız firma ve bireylerin referansları, sosyal medya hesaplarımızı (FacebookTwitterInstagramLinkedin) ve blogumuzu yakından takip ettiğiniz için ÇOK teşekkür ederiz. Hep birlikte bir AİLE olarak büyüyoruz. Kurulduğumuz ilk günden beri ana hedefimiz olan Çek ve Türk sosyal ve iş dünyasını, birbirine her gün daha da sıkı bağlıyoruz. Ve bu alanda, hem sosyal hem iş hayatındaki eksikliği tam anlamıyla kapatabilmek için, daha çok adımlar atmamız, daha çok çalışmamız gerek, bunu biliyoruz.

Peki neden SlovakTürk?

slovak_turk

Hem Slovakya – Türkiye arasındaki dayanışma ve iş birliğinin eksikliğini birebir yaşayıp gözlemleyerek, hem de sizlerin Slovak pazarı ile ilgili sorularınıza ve taleplerinize en sağlıklı ve profesyonel şekilde karşılık verebilmek adına, SlovakTürk’ü oluşturmaya karar verdik. Slovakya ve Türkiye arasındaki bağların hem sosyal hem iş hayatı anlamında güçlenmesi için, elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

logo_slovakturk_cok_yakinda-1024x256

Her türlü yorumunuz, sorunuz için bizimle şimdilik info@cekturk.com adresimizden iletişime geçebilirsiniz!