Çekya’da Eğitim Online Sunumu 25.3.2023

Çekya’da Eğitim Online Sunumu 25.3.2023


ČeskoTurecko / ÇekTürk Çekya eğitim sunumu beşincisini düzenliyor! ÇekTürk’ün Çek ve Türk kurucu ortakları olarak, Çekya’da eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik düzenleyeceğimiz bu online sunum, 25 Mart 2023 Cumartesi günü Türkiye saati ile 13:00’te başlayacak ve ücretsiz olacak. (Çekya saati ile 11:00)

     

Çek – Türk ailemize sorularınızı sorma fırsatı bulup, Çekya eğitim hakkında detaylı bilgi sahibi olmaya ve eğitiminiz için karar verme aşamasında çok faydalı olacak sunumumuzu kaçırmayın! Hem hafta içi yoğun olabilen öğrenciler, hem çalışan veliler için hafta sonu düzenliyoruz. Detaylar aşağıda:

ÇekTürk Çekya Eğitim Sunumu –  25 Mart 2023

Çekya’da eğitim almak isteyen öğrencilere yönelik olan bilgilendirici bu etkinlik için Česko Turecko / Çek Türk‘ün Çek – Türk kurucuları olarak, covid sebebiyle bu yıl online sunum yapıyoruz!

* Tarih: 25 Mart 2023
* Saat: 13:00 – 14:30 (Türkiye saati ile. Çekya saati ile 11:00 – 12:30)
(Sonraki soru-cevap kısmı dahil yaklaşık bir buçuk saat sürmesi planlanmaktadır.)
* Etkinliğe katılım ücretsizdir.
* Kayıt olmak zorunludur. Online etkinlik kayıt formu: https://forms.gle/Gy4cwEExvMo7DrQr5 

Çekya Eğitim Online Sunum Programı:

* 13:00  ČeskoTurecko / ÇekTürk tanıtım ve giriş
* 13:15  Ece Ergüney Hnátková – Çekya’da yaşam ve Çekya’da eğitim, üniversitelere başvuru ve kabul süreçleri, sonraki adımlar hakkında Türkçe sunum. Sunum sonunda sorularınızın cevaplanması
* 13:45.  Milan Hnátek – Türkiye’de uzunca bir süre bulunmuş, Türkiye’yi de yakından tanıyan bir Çek vatandaşı ve Praglı olarak Çekya ve Prag hakkında öğrencilere yönelik İngilizce sunum. Sunum sonunda sorularınızın cevaplanması.
* 14:00 Çekiliş sonuçları ve sorularınız (Katılımcılarımızdan birine eğitim danışmanlık hizmetlerimizde % 10 indirim kazanma şansı)

Sorularınız ve danışmanlık için iletişim: info@cekturk.com , +420775177364

 • Geçen sene gerçekleştirdiğimiz online sunum etkinliği için buraya, Mart 2021 tarihli online sunumumuz için buraya, Ocak 2021 tarihli online sunumumuz için buraya tıklayın.
 • Ocak 2020’de İstanbul Levent Han Spaces’te yaptığımız Çek Üniversiteleri etkinliği videomuz ise aşağıda:

ÇekTürk – Çekya’da Eğitim Hizmetleri

ÇekTürk olarak uzun yıllardır, Çekya’da eğitim almak isteyen öğrencilere eğitim danışmanlığından tutun Çek vizesine kadar birçok konuda profesyonel hizmetler sunmaktayız. Çekya’da eğitim için çalıştığımız öğrencilerimiz ve velilerimizden gelen güzel referanslar için tıklayın.

 

Avantajımız, Çekya’da bulunup hem sizin ana diliniz Türkçe’yi hem de ülkenin ana dili Çekçe’yi konuşmamız. Çekya’da ihtiyacınız olan her türlü belge, kayıt, yabancılar polisi işlemleri için buradayız. Çek üniversiteler ile birebir iletişim halinde ve birçoğu ile Türk öğrenciler için anlaşmalı olduğumuzdan dolayı, en güzel hizmeti verebilmekteyiz.

 • Çekya’da eğitim danışmanlığı için tıklayın.
 • Çek vize danışmanlığı için tıklayın.
 • Prag’da konaklama: Daire / oda tutulması ve yurt araştırması
 • Vizeniz için zorunlu Çek sağlık sigortanızı online olarak web sitemizden satın alabilirsiniz: www.cekturk.com/tr/sigorta
  (Satın almanızdan hemen sonra pdf dosyası mailinize ulaşır ve bunun çıktısını alıp konsolosluğa götürebilirsiniz.)
 •  Türkçe – Çekçe resmi belge çevirileriniz: www.cekturk.com/tr/ceviri (İstanbul’dan mı Ankara’dan mı bizeye başvuracağınızı belirtirseniz, yardımcı olabiliriz.)
 • Çekya’da resmi kurumlar ile işlemlerinizde Çekçe çeviri desteği
 • Prag havaalanından transfer hizmetleri, telefon hattı, banka kartı, toplu taşıma kartı gibi işlemler için destek

25 Mart 2023 Cumartesi  günü görüşmek ve Çekya eğitim üzerine detaylıca eğilmek üzere!
Sizlerle tanışmayı sabırsızlıkla bekliyoruz! 🙂

İletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364