ÇekTürk ‘Türkiye’de İş Hayatı’ Prag Konferansını Gururla Sunar.

ÇekTürk ‘Türkiye’de İş Hayatı’ Prag Konferansını Gururla Sunar.


21 Nisan 2015 Salı günü, ICA Center Prag’da, saat 9-12 arası, ČeskoTurecko kurucuları Milan Hnátek ve Ece Ergüney tarafından, Çek iş adamları, girişimci ve firmalara özel Türkiye’de Nasıl İş Yapılır” konulu konferans verilecektir. Konferans dili İngilizce olacaktır.

Türkiye’de İş Hayatı Konferansı

ICA

Türkiye; Avrupa ve Asya arasında köprü olması ve gelişen ekonomisi ile birlikte, Çek firmalar için cezbedici bir pazar olmaya devam etmektedir. Türkiye’de uzun bir süre yaşamış, eğitim almış, Czech Trade‘de iş tecrübesi bulunan Milan Hnátek ve Türkiye’de doğup büyümüş, eğitim – iş tecrübeleri olmuş olan Ece Ergüney tarafından tüm detayları ve farklılıkları ile Türk pazarı anlatılacaktır.

ICA foto

ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak, iş alanında vermekte olduğumuz hizmetler, Çekya – Türkiye iş ortaklıklarının bulunması ve sağlıklı bir şekilde inşa edilmesi, iki ülke arasındaki ticaret ve lojistik desteği, kültürel ve iletişimsel bariyerlerini aşma, tanıtım vs. alanları içermektedir. Her iki ülkeye de eşit uzaklıkta bulunma ve her iki ülkede de iş tecrübesi avantajlarımız sayesinde; kişisel tecrübelerimizi ve müşterilerimizin tecrübelerini de katarak, katılımcılara katma değer sağlayıp, gerçek iş hayatından örnekler paylaşıyor olacağız.

Bu eşsiz, keyifli “ČeskoTurecko – How To Do Business in Turkey” konferansının detayları ve katılım için buraya tıklayabilirsiniz

Çekya ve Türkiye ile ticaret yapmak, ticaret desteği, belgeler, çeviriler, düzenlemeler ve daha fazlası için bize ulaşabilirsiniz: 
info@cekturk.com
+420 775177364