ÇekTürk TÜRK FİLMİ GECELERİ DEVAM EDİYOR: 7 KASIM 2016

ÇekTürk TÜRK FİLMİ GECELERİ DEVAM EDİYOR: 7 KASIM 2016


Bir çoğunuzun bildiği üzere, ČeskoTurecko / ÇekTürk sadece iş – turizm – eğitim hayatı faaliyetleri ile sınırlı olmayıp, sosyal- kültürel anlamda da Çek-Türk dünyasına katkı sağlamaktadır. Bu nedenle mottomuz, bizi farklılaştıran bir şekilde “Çek-Türk İş ve Sosyal Dünyası“dır.
Üç senedir, Prag başta olmak üzere bir çok ücretsiz sosyal ve kültürel ÇekTürk etkinlikleri düzenlemekteyiz. Bugüne kadar toplam 21 sosyal – kültürel etkinlik düzenledik. Birlikte sergi de gezdik, Çek arkadaşlarımızla Christmas‘ı ve yeni yılı da kutladık, yazın Vltava Nehri üzerinde deniz bisikletine bindik, aynı zamanda güzel ilginiz üzerine “geleneksel ÇekTürk Türk filmi gecelerimizi” de Prag’da yapmaya devam etmekteyiz. ÇekTürk sosyal etkinliklerimizin tamamını buradan görüntüleyebilirsiniz.

Yaklaşan Türk filmi gecesi etkinliğimiz ise ÇekTürk 12. FİLM GECESİ, Organize İşler filmi ile:

cekturk_film_gecesi_organize_isler

* TARİH: 7 Kasım 2016, Pazartesi

* SAAT: 19:00

* FİLM: Organize İşler (Film Türkçe orijinal dilinde, İngilizce altyazı ile gösterilecektir.)

* ADRES: CAFE KAMPUS / Náprstkova 10, 110 00 Prague

* Ücretsiz / biletsiz / davetiyesiz katılım.

* Facebook Etkinlik Sayfası:www.facebook.com/events/534948676708445/

cekturk_turk_filmi_geceleri_prag
ČeskoTurecko / ÇekTürk Facebook sayfamızı takip ederek tüm etkinliklerimizden ve diğer Çek-Türk dünyasındaki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz: www.facebook.com/ceskoturecko
Gelebilenlerle haftaya Pazartesi 7.11.2016 saat 19:00’da Cafe Kampus’te,
katılamayanlarla ise başka bir etkinliğimizde görüşmek dileğiyle. 🙂 
ÇekTürk film gecelerimize göstermekte olduğunuz ilginiz için teşekkür ederiz!
ÖNEMLİ NOT: Bugüne kadar farklı türlerde ve herkesin ilgisini çekebilecek filmler göstermeye çalıştık, dram / komedi, hatta en enterasan olarak Sibel Güvenç kısa filmler ve söyleşi gibi. Ancak sizden gelen etkinlik / film fikirlerine ve önerilerinize her zaman açığız, bizimle paylaşmanız yeterli.