ÇekTürk Orta Çağa Kadar Gitti, Gelecek

ÇekTürk Orta Çağa Kadar Gitti, Gelecek


ČeskoTurecko / ÇekTürk kuruluşumuzun Çek-Türk kurucu ortakları olarak, Prag’da çok meşhur Prag Orta Çağ gecesi şovunu dün gece, birebir deneyimlemeye karar verdik. Bizi yüzyıllar öncesine, antik çağlara götüren bu Prag Orta Çağ gecesinden eşsiz deneyimlerimizi aşağıda sizlerle paylaşmak ve sizleri aydınlatmak istedik.

Prag Orta Çağ gecesi rezervasyon ve sorularınız için bize ulaşın: info@cekturk.com , +420 775177364 (Whatsap için: +90 5354182108)
Aşağıdaki Orta Çağ gecesi rezervasyon formumuzu doldurabilirsiniz: 

Prag Orta Çağ Gecesi Deneyimi

Prag’ın binlerce yıllık tarihini, meşhur krallarını (özellikle Karl IV, Vaclav II) ve dillere destan kalelerini (Prag – Vyšehrad – Karlštejn)  bilmeyen duymayan yoktur. Prag’a gelip de Old Town Meydanı‘nı ve Wenceslas Meydanı‘nı gezmeyen, Prag Kalesi’ne çıkmayan da herhalde yoktur.

Peki Orta Çağ’dan beri mükemmel bir şekilde korunmuş olan bu şehirde Prag Orta Çağ havasını birebir deneyimlemek ister misiniz? Hem de Prag Old Town Meydanı’na bir kaç adım yürüme mesafesinde, ateş – yılan – kılıç şovları, dansçılar ve müzisyenler eşliğinde…

   

Prag Orta Çağ Gecesi – ÇekTürk Deneyimleri

Her akşam 20:00 – 22:30 saatleri arasında gerçekleşen Prag Orta Çağ gecesine, yarım saat erken yani 19:30’da gelmeniz öneriliyor ki önden içki siparişleriniz ve peynirli tereyağı ile bol sarımsaklı “ezme”nizi ufak ufak yemeye başlayabilesiniz. Sarımsağın Çek mutfağındaki yerini bilmeyen, sarımsak çorbasını denemeyen kaldı mı? Aşağıda zengin ikramlardan yalnızca bir kaçını görmeniz mümkün:

 

Prag Orta Çağ gecesi boyunca boş kalmanız, sıkılmanız imkansız! Tam etrafı inceliyor, dekorasyona bakakalıyor veya yemeğinizden bir parça daha alıyorsunuz ki bu sefer yanınızda bir falcı bitiyor! Eski zamanlardaki gibi tarot falınıza bakıyor, seçtiğiniz üç kart ile size hayatınızı, geleceğinizi anlatıyor. Hem de vallahi biliyor! 🙂 Denedim, gördüm ve kendisini tavsiye ederim. (İngilizce bakıyor.)

Prag’a gelen turistlerin veya burada yaşayıp de henüz fırsat bulamamış olanlara kesinlikle hayatlarında en az bir kez deneyimlemelerini önereceğimiz bu gecenin program detayları ise Prag’da Orta Çağ Gecesi sayfamızda.

 

Prag Orta Çağ gecesi rezervasyonlarınız ve sorularınız için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364
Prag Orta Çağ gecesi için şimdiden size iyi eğlenceler dileriz!

Çekya Turizm / Prag Gezi Hizmetlerimiz

turkce rehber cekturk transfer cekturk tekne turu cekturk cekturk-beer-show-czech-traditional-show-400x267-02  pragda-opera-cekturk-768x444  bira bisikleti cekturk bira spa cekturk bisiklet kiralama cekturk cek restoranları cekturk cek otelleri cekturk   etkinlik bileti cekturk  ucak bileti cekturk arac kiralama cekturk otobus bileti cekturk cekturk-beer-tasting-czech-beer-768x583  prag_vintage_araba_turu_cekturk-400x267 httpswww.tripadvisor  26cb1c551c22ee82c0dfc960c0e09e8a--glass-design-d-art images