ÇekTürk İstanbul Çek Üniversiteleri Etkinliği

ÇekTürk İstanbul Çek Üniversiteleri Etkinliği


29 Ocak 2020 Çarşamba tarihinde İstanbul Han Spaces Levent adresinde düzenlediğimiz ÇekTürk – Çek Üniversiteleri etkinliğimize yoğun ilginiz ve katılımınız için çok teşekkür ediyoruz öncelikle. Çekya’da eğitim almak isteyen öğrencilerimizin yanısıra, velileri ve arkadaşları da bu etkinliğimize katıldı ve faydalandı. Etkinliğimiz ve sunumlarımız ile ilgili güzel geri dönüşleriniz için çok teşekkür ederiz. 🙂 

Çekya’da eğitim danışmanlığı için bize ulaşın: info@cekturk.com , +420775177364

ÇekTürk – Çek Üniversiteleri Etkinliği

Çekya’da eğitim almak isteyen yaklaşık 50 öğrencimizin katıldığı bu etkinliğimiz saat 17:30’da kayıtların alınması ile başladı ve program aşağıdaki gibi devam etti:

  • 18:00 ÇekTürk Kısa Tanıtım Sunumu
  • 18:30 Milan Hnatek – Çekya Hakkında İngilizce Sunum
  • 19:00 Ece Ergüney Hnatkova – Çekya’da Eğitim Hakkında Türkçe Sunum
  • 19:30 Soru – Cevap
  • 19:45 Çekiliş

Çekilişimizin kazananı Çekya’da tıp eğitimi alacak öğrencilerimizden Pelin Türkekul oldu. Çekiliş paketimizde Çekya’nın geleneksel lezzetlerinden Oplatky ve Studentska çikolata, broşürler yer aldı. Kendisi ve annesi ile etkinlikten sonra da birebir buluşup, yol haritası çizdik.

Çek üniversiteleri etkinliği sonrasında Nişantaşı, Beşiktaş, Levent ve Bakırköy adreslerinde, Çekya’da eğitim danışmanlık hizmetlerimizden faydalanacak öğrencilerimiz ile buluştuk. Siz de ÇekTürk ailemizden Çekya’da eğitim danışmanlığı almak istiyorsanız, bize ulaşın: info@cekturk.com , +420775177364

Sunumlarımızın oldukça beğenildiği, öğrencilerimize fadalı olduğunu jem kendilerinden hem velilerinden duyunca çok mutlu olduk. Çekya eğitim sistemi dışında, ÇekTürk kurucu ortaklarından Milan’ın kendi doğup büyüdüğü ülke olan Çekya hakkında, kültür – hayat – dil – eğitim hakkında tecrübe ve bilgilerini paylaşması çok etkili oldu.

Çekya’da yaşam yazılarımızın tamamına ulaşmak için tıklayın.

Çekya’ya Türkiye’den En Çok Öğrenci Gönderen Firma: ÇekTürk

Çekya’ya senelerdir Türk öğrenci gönderen ČeskoTurecko / ÇekTürk kuruluşumuz, Çek pazarına en hakim kuruluş olup, Prag ofisimiz sayesinde ise öğrencilerimizin desteğine birebir olarak koşup, Çekçe ana dilinde yardımcı olmaktayız.

Avantajlarımızdan bir diğeri de Çek eğitim sistemine hakim ve içinde olup, eksiksiz, detaylı ve doğru bilgiyi öğrencilerimize sunuyor olmamızdır.

Çekya’da eğitim alan Türk öğrencilerimizin birbirinden güzel referansları için tıklayın.

   

Çekya’da Eğitim Hakkında Her Şey… ÇekTürk’ten

 Çekya’da sadece eğitim değil, Çekya yurtlar, Çekya diploma denkliği, Çekçe çeviriler, Çekya sağlık sigortası , yurda kayıt, okula kayıt, yabancılar polisinde oturum izni destek gibi birçok alanda eksiksiz hizmet sunarak, öğrencilerimizin tüm isteklerine anında yetişiyoruz.

Çekya’da eğitim danışmanlığı, diploma denklik hizmetleri ve daha fazlasını almak isteyen öğrenciler için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364