ÇEKTÜRK VE AVRUPA FIRSATLARI ÖZEL PARTNERLİĞİ

ÇEKTÜRK VE AVRUPA FIRSATLARI ÖZEL PARTNERLİĞİ


Bizim için, yani ČeskoTurecko / ÇekTürk için çok özel bir proje ve çok özel bir ortaklık: Avrupa Fırsatları. Neden mi bu kadar özel? Çünkü zamanında ÇekTürk ekibimizin / ailemizin parçası olmuş olan, bize – projemize değerli katkılar sağlamış ve aynı zamanda güzel arkadaşlarımız olmuş olan sevgili Musa Bektaş ve Özgür Karataş’ın yarattığı güzel bir proje.

İşte kurucularının ağzından yani birinci ağızdan “Avrupa Fırsatları” nedir?

“ Biz daha önce AB fırsatlarından yararlanmış 2 üniversite öğrencisi olarak bir araya geldik. Edindiğimiz tecrübeleri herkese aktarmak için 2016’nın Ocak ayında AvrupaFırsatları.com‘u kurmaya karar verdik. İnternet de bir çok bilgi bulunmasına rağmen işe yarar, doğru bilgi bulmanın ne kadar zor olduğunu çok iyi biliyoruz bu yüzden AF olarak amacımız sizlere net, anlaşılır, işe yarar bilgileri aktarmak. Bunun karşılığında bir beklentimiz yok. “

cekturk_af_partnerlik
Avrupa Fırsatları’nı  Facebook | Twitter | Linkedin sosyal medya hesaplarından takip edebilir ve Android uygulamasını indirebilirsiniz.
ÇekTürk ve Avrupa Fırsatları iş birliğinde amacımız, birlikte daha çok kişiye, en sağlıklı ve güncel bilgiler ile birlikte ulaşabilmekten ibaret.
Birlikte güzel işler başarmak ve ailemizi büyütmek dileğiyle…