Çek Yaşam Bilimleri Yurt Opsiyonları

Çek Yaşam Bilimleri Yurt Opsiyonları


Çek Yaşam Bilimleri Üniversitesi yurt opsiyonları ile karşınızdayız! Okulun hem kendi yurdu, hem çalıştığı yurtlar ile ilgili bilgiler bu yazımıda yer alacak. Umarız sizlere için faydalı olur.

Çek yaşam Bilimleri Kampüs Alanında Yer Alan Devlet Yurdu

Prag Yaşam Bilimleri Üniversitesi olarak da bilinen, üniversitenin kendi yurdu. Devlet yurdu olup ,üniversite kampüsünün içindedir. En büyük avantajı tabii bu anlamda lokasyondur. Yürüyerek birkaç dakika içinde dersinize girebilir, yemekhanede yemeğe yetişebilir, kütüphane, spor salonu gibi tüm güzelliklerden faydalanabilirsiniz.

Devlet yurtlarının aylık ücreti genellikle 150 EUR civarında olur. Diğer Prag öğrenci masraflarını merak ediyorsanız, detaylı yazımız için tıklayın.

Çek Yaşam Bilimleri Yurt Opsiyonlarından

Çek üniversitesinin yurt kapasitesi dolduğunda, Prag’da birlikte çalıştığı yurtları öğrencilerine sunabilmekte. Aşağıdaki yurt Prag 6 bölgesinde yer alıp, toplu taşıma ile okulunuza ulaşabileceğiniz mesafede.

Devlet yurdu olarak geçmemesine rağmen, ücretleri oldukça uygundur. En büyük avantajı ise, eskiden otel olarak kullanıldığı için, her odada kendi tuvalet ve banyosunun bulunmasıdır. Ayrıca katlarda paylaşımlı mutfaklar ve binada çamaşır odaları yer alıyor.

Çek Yaşam Bilimleri Yurt Opsiyonlarından: TWM TOWER

Bu da yine, üniversitenin kendi yurt kapasitesi dolduktan sonra (ki kendi öğrencileri için bile yeterli olmayabiliyor), sunduğu ve anlaşmalı olduğu yurtlardan bir tanesi.

Prag Özel Yurt Opsiyonlarından Bazıları

Devlet yurtları dışında, Prag’da tabii ki özel yurtlar da bulmak mümkün. Fiyatları genellikle aylık 300 EUR’dan başlayacak ve stüdyo daire gibi olan odaları için 500 EUR’yu bile bulabilecektir.

Çekya’da eğitim, konaklama, sigorta , çeviri , Çek vizesi gibi tüm konularda bize ulaşabilirsiniz:
info@cekturk.com
+420775177364