Çek Türk Ortaklığında Heating Table: For Gastro & Hotel Fuarında


Bilmeyenler için Galavito s.r.o., Çek Cumhuriyeti’nin başkenti Prag’da Çek – Türk ortaklığında kurulmuş olan, % 100 Çek limited bir şirkettir. Altında iki temel iş kolu ve güçlü markaları barındırır:

 1. Galavito Heating Table: Restoran, otel, barların dış mekanları için geliştirilen inovatif infrared ısıtıcı masaların üretimi, satış ve dağıtımı. Çek pazarı başta olmak üzere tüm Avrupa ülkelerine, hatta tüm dünyaya satış ve dağıtım için detaylar: www.galavito.cz
 2. ČeskoTurecko / ÇekTürk: İlgiyle takip ettiğiniz, hem Çek Cumhuriyeti hem Türkiye’de, işten turizme, sigortadan eğitime,  çeviriden dil kurslarına kadar ihtiyacınız olan HER hizmeti en profesyonel şekilde sizlere sunan danışmanlık hizmetleri: www.cekturk.com

logo_galavito_heating_table                       çt_logo

Sizlere güzel bir haberimiz ve Prag’da fuar davetimiz var: Galavito Heating Table (infrared alttan ısıtmalı masa) geçen sene olduğu gibi, bu sene de FOR GASTRO&HOTEL fuarında! 29.9 – 2.10.2016 tarihleri arasında fuarı ve bizleri ziyaret etmek amacı ile ücretsiz davetiyeleriniz bizden!  Bizimle iletişime geçmeniz yeterli: info@galavito.cz

galavito_heating_table_for_gastro_hotel_prague

29 Eylül-2 Ekim 2016 tarihleri arasında Prag’daki en büyük ticari fuar alanı PVA EXPO’da, FOR GASTRO & HOTEL fuarında para, enerji tasarrufu sağlayan ve böylelikle çevre ve işletme dostu olan dış mekan ısıtmadaki inovatif ürünlerimizi büyük mutlulukla sizlerle buluşturacağız.

Galavito Heating Table geçen sene de FOR GASTRO & HOTEL 2015 fuarına katılmış, hem Çek hem uluslararası müşteri ve distrübötörlerini ağırlamıştı.

Galavito Heating Table geçen sene de FOR GASTRO & HOTEL 2015 fuarına katılmış, hem Çek hem uluslararası müşteri ve distribütörlerini ağırlamıştı. (Solda kurucu ortak: Milan Hnatek, Sağda kurucu ortak: Ece Ergüney)

Bu yıl ikinci kez katıldığımız fuarda, sizlere çok özel bir sürprizimiz var: Barlar için tasarladığımız yeni – uzun modelimiz Galavito Heating Table BISTRO’yu ilk gören kişi siz olabilirsiniz!

BISTRO modeli, bir önceki RESTO standart yemek masası modelimizden daha uzun bir versiyondur (109 cm). Galavito Heating Table BISTRO daha çok catering / otel / kokteyl ve diğer özel günlerle birlikte açık hava etkinlikleri, marketleri için uygundur.

logo_for_gastro__hotel

Hepiniz Galavito s.r.o. firmamız tarafından pragın en büyük ticari fuar alanı PVA EXPO’da FOR GASTRO HOTEL EXPO 2016’ya davetlisiniz:

 • Tarih: 29 Eylül (Perşembe) – 2 Ekim(Pazar) 2016
 • Açılış saatleri:Perşembeden Cumartesiye kadar 10.00 – 18.00, Pazar: 10.00 – 17.00
 • Adres: Beranových 667, 199 00 Prag 9
 • Sektörler: Gastronomi ekipmanları, restoran ve otel ekipmanları
 • Genel bilgiler: FOR GASTRO &HOTEL Çek Cumhuriyetindeki gastronomi ekipmanları, restoran ve otel ekipmanlarına odaklanmış en büyük profesyonel ticari fuardır. Fuarda sunumlar, seminerler, workshoplar, uzman konferanslar, gastronomi alanında pratik showlar ve uluslararası yarışma:GLOBAL CHEFS CHALLENGE olacaktır.
 • Katılımcılar: Bu sektörde yer alan 200’den fazla şirket.
 • Galavito Heating Table Standı:1E07
 • Giriş: Ücretsiz davetiyeniz için bize ulaşın: info@galavito.cz ve +420775177364

galavito_gastro_hotel

FOR GASTRO & HOTEL 2016 ortak katılımcılarından bazıları aşağıdadır:

 • Asociace hotelů a restaurací České republiky z.s. (Çek Otel ve Restoranlar Derneği)
 • AMSP: Small and medium sized enterprises association in CR (Çek Cumhuriyeti Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler Derneği)
 • Association of Chefs in the Czech Republic (Çek Cumhuriyeti Şefler Birliği)
 • Association of Bartenders in the Czech Republic (Çek Cumhuriyeti Barmenler Birliği)

ahr             logo_amsp association_of_chefs             association_of_bartenders

 

Hepiniz bizim misafirimiz olarak FOR GASTRO & HOTEL’e davetlisiniz, stand numaramız: 1E07 !
Ücretsiz davetiyeleriniz için iletişim: info@galavito.cz ve +420 775 177 364

Galavito Heating Table'ı terasınızda da güvenle kullanabilir, ekonomik ve efektif şekilde ısınabilirsiniz.

Galavito Heating Table ürünümüzü terasınızda da güvenle kullanabilir, hem ekonomik hem de efektif şekilde ısınabilirsiniz.

Galavito Heating Table ürün detayları ve siparişleriniz için: www.heatingtable.cz