Türk Firmalara Çek Cumhuriyeti Depo ve Lojistik Hizmetleri

Türk Firmalara Çek Cumhuriyeti Depo ve Lojistik Hizmetleri


Çek Cumhuriyeti ve Türkiye arasındaki karayolu taşımacılığı her yıl büyümektedir. Bu nedenle lojistik şirketleri kısa ve uzun vadeli depolamaya yönelik çözümler veya Türkiye ile diğer AB ülkeleri arasındaki ana yol üzerinde aktarma olasılığı aramaktadır. Çek Cumhuriyeti depo, lojistik, gümrük ve diğer hizmetler için iletişim: martin.hora@pst-clc.cz

Çek Cumhuriyeti Depo ve Çek Cumhuriyeti’nde Depolama Hizmetleri

PST CLC firması, 2012’den beri dünya çapında MITSUI-SOKO Grubu‘nu elinde tutan piyasada faaliyet göstermektedir.

Eylül 2019’da, Türkiye ile Avrupa Birliği arasındaki ana yol üzerinde kısa ve uzun süreli depolama seçenekleri sunan modern bir lojistik merkezi açtık.

Yeni açılan depo, D1 otoyoluna ve Brno – Tuřany Uluslararası Havaalanı’na yakın bir konumdadır. Çek Cumhuriyeti genelinde malların dağıtımı için harika fırsatlar ya da Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Polonya, Avusturya ve Slovakya’ya giden ana yollara çok hızlı bir şekilde bağlantı sağlar.
PST CLC’nin sunumuna ve Brno’daki depo alanı tekliflerine bakmak için tıklayın. (Çek Cumhuriyeti depo ve diğer hizmetler, pdf dosyası)

1991’den beri Çek ve Avrupa pazarlarında en iyi depolama, gümrük ve ulaştırma hizmetlerinin güvenilir bir tedarikçisi olarak faaliyet göstermekteyiz. Müşterilerimize karmaşık bir lojistik zincirine dayanan hizmetler ve çözümler sunuyoruz.

Mal taşımacılığı yapıyoruz ve tüm gümrük işlemlerini yapıyoruz ve aynı zamanda gümrük ve vergi depoları olan lojistik merkezlerimizde malların depolanmasını sunuyoruz; ayrıca daha sonra son kullanıcıya malların dağıtımını da sağlıyoruz.

Mitsui – Soko Grup

2012’den beri global holding şirket Mitsui-Soko Group’un bir üyesi olarak piyasada faaliyet gösteriyoruz.

Mitsui, küresel pazarlarda geniş bir faaliyet alanına sahip büyük bir Japon şirketler topluluğu. Kimya, mühendislik, enerji, inşaat, gıda, lojistik ve finansal hizmetler sektörlerinde 700’den fazla şirketi bir araya getiriyor. Şirketin lojistik kısmı, PST CLC’yi de içeren Mitsui-Soko Grubu’dur.

Mitsui-Soko Group, şu anda dört kıtada 21 ülkede 89 şirkete sahip. Neredeyse 9,000 işçi çalıştırıyor ve kara, hava ve deniz ulaştırma ağları aracılığıyla dünya çapında her türlü taşımayı sağlıyor.
Brno’da Yeni Bir Lojistik Merkezi Açıyoruz!

Brno’da 8.000 palet kapasiteli, uluslararası havalimanına yakın yeni bir depo açarak, bu şehirdeki depo alanımızı genişletiyoruz. Bu konumun avantajı, AT, CZ, SK, PL otoyol ağına bağlantısı ve Avusturya – Slovak sınırlarına kısa mesafede olmasıdır. Yeni depo, Eylül 2019’dan itibaren faaliyete geçecektir.

Eylül 2019’dan itibaren açacağımız tesislerde, konuda uzun tecrübelerimize dayanarak, ileri teknoloji kullanılarak malların depolanması, teslimatı ve gümrük, vergi işlemleri için hizmetler sunulacaktır.

Diğer depolarımız gibi, bu depoda da WMS ve TMS yazılım çözümü bulunacaktır. Modern bir CCTV sistemi sayesinde ürünleriniz 24 saat kesintisiz kontrol edilecek ve geçmiş 30 günün bilgileri depolanacaktır.Ayrıca deponun her yerinde bulunanyangın söndürücüleri, alana ek güvenlik sağlamaktadır.

Yeni Bir Depoya Taşınıyoruz: Brno – Turany

Alan 5 500 m2
Palet sayısı 7 800
Erişim 9x hidrolik rampalar / köprü + 1x depoya doğrudan giriş
Taşıma ekipmanları Retrak, forklift, alçak kaldırma transpaleti
Depo ekipmanları EZS, EPS + yangın söndürücüleri, PCO, CCTV
Depo teknolojisi WMS, barkodlar, RF terminalleri, Askı ve raf sistemi
Adres Panattoni Park Brno Airport, Letiště Brno Tuřany

Çek Cumhuriyeti Depo ve Diğer Hizmetlerimiz

  • Standart, gümrük ve geçici depoda depolama imkanı
  • Kalite kontrolü
  • Etiketleme ve yeniden paketleme
  • Co-paketleme ve promo-paketleme (2+1 ücretsiz)
  • Nihai müşteriye dağıtım
  • Tüm gümrük hizmetleri (T1, EXW, ATR…)
  • Tüm hizmetler için tıklayınız.
Çek Cumhuriyeti depo ile ilgili ticaret ilanımızın Çekçesi için tıklayın.

www.pst-clc.com

İletişim:
Martin Hora
martin.hora@pst-clc.cz
+420 722 486 687
PST CLC, a.s.  Panattoni Park Brno Airport, Letiště Brno Tuřany, Letiště Brno-Tuřany 949/5, Brno-Tuřany, CZ, 620 00