Çek Cumhuriyeti Eğitim Danışmanlığı – Türk Öğrenciler

Çek Cumhuriyeti Eğitim Danışmanlığı – Türk Öğrenciler


Çek Cumhuriyeti eğitim danışmanlığı sunmaktan, Türk öğrencilere Çek üniversiteleri eğitim fırsatı sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. ČeskoTurecko / ÇekTürk olarak en iyi Çek üniversiteleri ile birlikte çalışıyor ve Türk öğrencilere destek sunuyoruz. Çek üniversiteleri eğitim danışmanlığınız ve paketlerimiz için bize ulaşmanız yeterli: info@cekturk.com, +420775177364

Çek Cumhuriyeti Eğitim Danışmanlığı Hizmetlerimiz, Türk Öğrenciler ve Referansları:

“Prag’daki üniversite başvuru sürecimden başlayarak kayıt olmama kadar geçen zamana kadarki dikkatli, özenli ve hızlı yardımları için Ece Hanım ve Milan Bey’e teşekkür ederim. Bu zorlu süreçte bana hep bir telefon kadar uzağımda olduklarını hissettirdiler. İyi ki yolum sizinle kesişmiş iyi ki sizi tanımışım. Her şey için çok teşekkür ederim.”

Pelin Türkekul
Charles Üniversitesi 2. Tıp Fakültesi
Kasım 2020

“ÇekTürk’ü tanımam kızımın Prag’da alacağı tıp eğitimi sebebiyle oldu. Yazıma kendilerine her şey için çok teşekkür ederek başlamak istiyorum. Çok teşekkürler sevgili Ece Hanım. Güler yüzünüz, cana yakınlığınız, hızlı geri dönüşleriniz, hangi konuda olursa olsun sorunlarımı çözdüğünüz ve en önemlisi Prag da kendimi yalnız hissettirmediğiniz için. Kızımı gönül rahatlığı ile Prag’da bırakıyorum. Biliyorum ki bir telefonum hatta bir mesajımla Ece Hanım ne gerekiyorsa anında gerekeni yapacaktır. Üstelik maddi çıkar gözetmeden. Şunu kesin olarak belirtmeliyim ki ÇekTürk için para öncelik değil. Öncelik işin en iyi şekilde yapılması ve bizlerin memnuniyeti. Eğer Prag’a bir şekilde yolunuz düşerse, kesinlikle ÇekTürk ailesiyle tanışmanızı tavsiye ederim. Tekrar teşekkürler sevgili Ece ve Milan. Sevgiyle kalın…”

– Aynur S.
(Charles Üniversitesi 3. Tıp Fakültesi’ni kazanan Suzan’ın velisi)
Temmuz 2019

“Bir yıl önce Prag’da yüksek lisans için araştırmalara başladığımda kendi başımaydım ve her şeyi bizzat okullarla halletmeye çalışıyordum. Çeşitli sebeplerden başarısız geçen bu sürecin sonunda ÇekTürk’ü buldum. Tek bir mailim bana Prag’ın kapılarını açtı.

Her konuda sonsuz destek verip, geçmişte yaşadığım sorunlarda dahi bana yardımcı olmaya çalıştılar ve bunu gönülden yaptıkları için kendileriyle iletişim kurmaya hiçbir zaman çekinmedim. Buradan her iki kurucusuna da çok teşekkür ediyor, bu güzel kuruluşun büyüyerek daha çok kişiye ulaşabilmelerini diliyorum. Burada yaşarken bile iletişimi koparmayıp nasıl olduğunuzu merak eden bir kuruluşla çalışmak paha biçilemez. Gerçekten isteyen ve çabalayan herkese öneririm.” 

– Gizem Keskin, Mart 2018

ÇekTürk’ten Çek Cumhuriyeti Eğitim Danışmanlığı Almak Bir Ayrıcalıktır.

Çabanız, gayretiniz ve özeniniz icin ne kadar teşekkür etsem az. Çok stresli ve dar bir zamanda, hayatım için gerçekten önemli Charles Üniversitesi’ne kayıt işlemimde verdiğiniz bu desteği hiç unutmayacağım. İşinize duyduğunuz saygı ve gösterdiğiniz özen gerçekten takdire değer. Siz işinizi iyi yaptığınız ve kaydımı son gününde zamanında yetiştirdiğiniz için benim hayatım değişecek, yıllardır hayalini kurduğum bir eğitime kavuşacağım.”

– Seher Karadoğan, Ekim 2016

“Prag’da bulunan Metropolitan Üniversitesi’nden gayet memnunum, kampüs ve sosyal aktiviteleri biraz kısıtlı olsa da eğitim anlamında oldukça iyi bir üniversite. Profesörler genelde VŠE’nin eski ya da şu anki profesörleri. Ayrıca Metropolitan Üniversitesi, çalışan öğrencileri destekliyor. Eğer çalışıyorsanız, üniversitede ‘individual studies’ formunu doldurup devam zorunluluğundan muaf oluyorsunuz ya da hocalarınızla görüşüp derse katılmak yerine bir makale yazabiliyorsunuz.”

– Melis Sim Yıldırım, Şubat 2019

“ÇekTürk’e pozitif referans vermek isterim çünkü çok nazik ve Çek Cumhuriyeti’nde eğitim konusunda çok yardımcı oluyorlar. Çok daha fazlasını hakettiğinizi düşünüyorum.“

– Eda Salıncak, Şubat 2019:

“Çek Cumhuriyeti’nde, vize ile Prag’da Çekçe dil kursuna katılma sürecimdeki destekleriniz için size, ÇekTürk ailesine çok teşekkür ederim. Sonrasında Prag’daki etkinliklerinize de katılma fırsatı yakalayarak, ÇekTürk ailesini daha da yakından tanıma fırsatı buldum. Çekçe dil kursları dahil, her türlü konuda bilgi sahibi olup bizleri bilgilendirmeniz takdire şayan. Tebrikler! “

– Evren Boyraz,Kasım 2016:

“Ukrayna, Macaristan gibi ülkelerde yaşadım ancak bu ülkelerdeki yardımcı eğitim ajansları hiçbir zaman beni memnun etmedi çünkü çok ilgisizlik yaşadım. Sizin bu tavrınız , karşısındaki kişi kim olursa olsun net bilgi vermeniz dolayısıyla beni çok mutlu etti. Gerçekten çok teşekkürler. Başarılarınız devamını diliyorum.”

– Furkan Bucak, Nisan 2017

ÇekTürk ekibine, Çek Cumhuriyeti’nde eğitim konusu ile ilgili yardımları için sonsuz teşekkür ederim.
– Cebrail Aydur, Mayıs 2015
Çek üniversiteleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.

Çek Cumhuriyeti lisans için buraya, yüksek lisans için buraya tıklayın. 

ÇekTürk, sadece Çek Cumhuriyeti eğitim danışmanlığı ile sınırlı kalmayıp, tüm Çek Cumhuriyeti vize sürecinizde de yanınızda. Çek sağlık sigortanız, Çekçe çevirileriniz ve Prag’da konaklama ve daha fazlasını sunuyoruz.
Çekya’da eğitim YouTube videomuz ise aşağıda:
Çek Cumhuriyeti eğitim danışmanlığınız, yurtdışı eğitim danışmanlığınız ve Çekya eğitim danışmanlık paketlerimiz için iletişim:
info@cekturk.com
+420775177364