Bayram Biletleriniz ÇekTürk’ten: Prag – İstanbul

Bayram Biletleriniz ÇekTürk’ten: Prag – İstanbul


Kurban Bayramı (12-15 Eylül 2016) çok yaklaştı. Kurban bayramı tatili ve akraba ziyaretlerimiz için hepimizi heyecan sardı. Peki ya yurtdışında – başka şehirlerde yaşayıp da Türkiye’ye gidecekler VEYA akraba ve arkadaşları yurtdışında – başka şehirlerde yaşayanlar ve örneğin Prag’ı ziyaret edecekler? Diğer tarafından bayram tatilini Avrupa’da, hatta Avrupa’nın kalbi Prag şehrinde geçirmek isteyen Türk turistler?

Bayramda Prag

ÇekTürk’e sizlerden en sık gelen sorulardan biri ise en ekonomik İstanbul – Prag uçuşları hakkında. “İstanbul – Prag uçak biletimi en ucuza nereden alabilirim?” ve “Prag-İstanbul uçuşları için THY mi Pegasus mu?” ve daha fazlası… Uçak biletinizi ÇekTürk güvencemiz ile Prag – İstanbul / İstanbul – Prag uçak biletinizi en ucuz şekilde satın almak için tıklayınız.

ÇekTürk Prag-İstanbul biletleriniz başta olmak üzere, tüm uçak biletlerinizi size EN ekonomik olarak, inovatif bir Çek iş birliği ile sunuyor. Hem de bir çok hava yolu firması ile, özel algoritmaları ile TÜM uçuşlara bakıp, sizin için en uygun / ekonomik seçeneği bulabilmekteler.

ÇekTürk güvencemizle ve ucuz fiyatlarla, Prag – İstanbul uçak biletlerinizi aşağıdaki online formumuzdan satın alabilirsiniz. Aktarmalı – aktarmasız tüm uçuşları listeleyebilirsiniz:

  • prag-istanbul-ucuz-ucak-bileti
    Tüm diğer benzer uçak bileti listeleme websitelerinden ayrılan temel avantajı ise, normalde birlikte çalışmayan – dolayısıyla listelemelerde gözükmeyen havayolları firmaları seçeneklerini sunabilmesi, dolayısıyla EN UCUZ seçeneği size sunabilmesi.
  • Bu sayede tüm havayolları firmaları webistelerine bakmanıza gerek yok, direkt kendi sitelerinden uçak biletlerinizi satın alabilirsiniz.
  • Kendi sitelerinden satın almanız ile, arada doğabilecek ekstra ücretleri elenmiş oluyor.
  • Kendi ek müşteri hizmetleri ile her sorununuzu hızlı ve etkin şekilde çözüyor.
  • Ertelenen uçuşlarınız için de desteğe hazır, ilk uçuşun rötarı yüzünden ikinci uçuşunuzu kaçırırsanız size YENİ uçuş veriliyor.

 

Uçak biletleriniz haricinde, Prag’da ve diğer tüm şehir ve hatta ülkelerde otel / hostel rezervasyonlarınızı ise aşağıdaki formumuzdan kolayca yaptırabilirsiniz:

Booking.com

Prag’da Türkçe rehber,   havaalanı – otel transferleri,  Vltava Tekne Turu,  Orta Çağ gecesi,  uçak biletleri,  otel rezervasyonu ve daha fazlası için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364