Prag Tekne Turu Keyfi


Prag’ın bahar ve yaz sezonunda güzelliğini bilmeyen yoktur. Türk turistler de dahil olmak üzere, bu dönemde “Altın Prag” en çok turisti kendine çeker. Vltava nehri üzerinde tekneyle süzülmeye var mısınız? Prag tekne turu rezervasyon için iletişim: info@cekturk.com, +420 775177364

Prag’da tekne turu seçenekleri, fiyatları ve detaylar için tıklayın

 

Prag Tekne Turu

Özellikle bu ılık ve sıcak günlerde, aslında Vltava Nehri sadece turistleri değil, herkesi kendisine çeker. Özel ve gezi tekneleri, deniz bisikletleri, botlar, hatta toplu taşıma için kullanılan ufak ve sevimli botlar ile Vltava Nehri canlanır. Az da olsa yüzen turistler, son senelerde iyice popülerleşen Náplavka‘da içkisini içen ve konserlerini dinleyen, kurulan pazarları gezen lokaller de nehir kıyısını renklendirir. Üzerinden toplam 18 farklı köprü geçen Vltava Nehri’nin üzerinden geçen en meşhur köprü ise Charles Köprüsü‘dür (Karlův most).

Prag Vltava Nehri için ünlü Çek müzisyen Bedrich Smetana tarafından bestelenmiş böyle güzel bir eser bile mevcuttur:

Peki siz Vltava Nehri’nde gezerek Prag’ı farklı açılardan görmek ve keyfini çıkarmaya ne dersiniz? İster gece ister gündüz, istediğiniz büyüklükteki tekneler ile yemekli / yemeksiz, müzikli ve diğer aktiviteler ile düğün – doğum günü gibi özel günlerinizi ve romantik kutlamalarınızı veya şirket buluşmalarınızı, konferanslarınızı organize edebilirsiniz.

 

ÇekTürk sizler için  25 yıldır faaliyet gösteren profesyonel Çek bir firma ile çalışmakta olup, Çek Cumhuriyeti’nde bu alanda en bilindik firmaların başında gelmektedir.

Filonun yanı sıra, hizmetlerin kalitesi ve çeşitliliği ile ön plana çıkmaktadır. Teknelerde özel partiler, düğünler, doğum günleri, ayrıca firma etkinlikleri ve konferanslar düzenlenmektedir.

Arkadaş canlısı ve profesyonel ekibi ile mükemmel bir catering ile eşsiz ikramlar sunan,  size özel turlar da büyük bir memnuniyet ile organize edilmektedir.

Prag’da tekne turu rezervasyon ve sorularınız için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364