Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Sağlık ve Güzellik


ČeskoTurecko / ÇekTürk, hem Çekya’da hem Türkiye’de sağlık hizmetleri sunuyor. Her iki ülkenin de önde gelen kuruluşları ile birlikte çalışarak, hem kaliteli hem de uygun sağlık ve güzellik hizmetleri sunuyoruz. İstek ve talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz: info@cekturk.com

1. Çekya’da Güzellik ve Bakım Hizmetleri

Prag’da kırışık tedavisi, dudak şekillendirme, regeneration, problematik cilt tedavisi / bakımı, hiperhidroz tedavisi, lazer epilasyon, plastik cerrahi, kozmetik bakım, masaj gibi birçok hizmet sunuluyor. Prag’da birlikte çalıştığımız güzellik ve bakım kliniği ile ilgili detaylı bilgiye ulaşmak için tıklayın.

2. Türkiye’de Saç Ekimi

Türkiye’nin önde gelen hastanelerinde, hem kaliteli hem ekonomik olarak saç ekim operasyonu ile ilgili detaylar için tıklayın

Transplantace vlasů

3. Türkiye’de Göz Ameliyatları

1996 yılında kurulmuş olan, Türkiye’nin önde gelen bir göz hastanesi ile çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Her yıl yaklaşık 107 farklı ülkeden yaklaşık 50.000 yabancı hasta tedavi edilir. Miyop lazer ameliyatı, katarakt ameliyatı, göz tansiyonu tedavisi gibi gözle ilgili her alanda hizmet vermektedir.

İstanbul’un yanısıra Ankara, Adana, Antalya, Bursa gibi birçok şehirde bulunan, Türkiye’nin en bilinen göz hastanesinde göz ameliyatlarınız için bize ulaşabilirsiniz.

Çekya ve Türkiye’de sağlık ve güzellik, bakım hizmetleri için bize ulaşabilirsiniz:
info@cekturk.com
+420775177364