Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Prag’da Türkçe Rehber


Prag’da Türkçe Rehber ile Prag gezisi ve diğer şehirlere turlar

ÇekTürk profesyonel ekibimizle ve bu konuda uzun yıllardır tecrübeli olan partnerimizle birlikte Prag ve çevresinde Türk rehberler eşliğinde düzenlenen gezilerle, sizlere Çek Cumhuriyeti’nde eşsiz bir deneyim sunuyoruz. Prag’da Türkçe rehber ve Çekya’daki diğer gezileriniz, transferleriniz, Prag Orta Çağ gecesi için iletişim:  info@cekturk.com +420775177364 (WhatsApp için: +90 5354182108)  Ayrıca aşağıdaki formumuzu doldurabilirsiniz:

Prag’da Türkçe rehber ile Prag Gezisi

Panoramik Prag Turu – Prag’da Türkçe Rehber Eşliğinde

Prag Kalesi, St. Vitus Katedrali, Charles Köprüsü, Prag Ulusal Tiyatrosu, Prag Old Town Meydanı, Astronomik Saat, Mustek Meydanı ve Wenceslas (Václavské) Meydanı en başta yer alıyor.

  • Prag gezi önerisi yazımız için tıklayın.
  • ÇekTürk’ün Türk kurucusu, altı yıldır Prag’da yaşamakta olan Ece’nin Prag Gezi listesi için tıklayın.
  • Prag’dan günübirlik geziler yazımız için tıklayın. Aşağıda ise Prag’dan günübirlikte gidebileceğiniz yerleri görebilirsiniz:
Cennet Doğa, Mart 2019:  Prag’da Türk rehber ile birkaç tura katıldık ve çok memnunuz. Her şey için çok teşekkür ederiz.

Necla Müfettişoğlu, Ekim 2016: “Prag gezimiz ÇekTürk’ün organize ettiği Türkçe rehber ile mükemmel geçti. Ben şahsım ve yolcularım adına kendisine ve siz ÇekTürk’e çok teşekkür ederim. Tekrar görüşmek dileğiyle…”

1. KARLOVY VARY, Atatürk

Prag’a yaklaşık olarak 2 saatlik mesafede. 1358 yılında 4. Charles tarafından bulunan, dünyaca ünlü termal bölge ve içmeler mevcut. Bölgeye varış, çevrede gezinti sonrası ünlü bir restoranda öğle yemeği. Ardından serbest süre: şehirde yürüyüş ve alışveriş.
Karlovy Vary gezi yazımızı görüntülemek için tıklay.

2. KUTNÁ HORA, Kemikli Kilise

St. Barbara Kilisesi, Sedlec – Kemikli Kilise, Cizvit okulu, Azis James Kilisesi.
Kutna Hora gezi yazımızı görüntülemek için tıklayın.

3. ČESKÝ KRUMLOV,  “Minyatür Prag”

Tarihi ortaçağa uzanan merkezi 13. yüzyılda inşa edilmiş gotik, barok ve rönesans unsurlar taşıyan Vltava nehrinin
kıyısında kurulmuş bir kasaba. UNESCO’nun Dünya Kültür Mirası Listesinde. Český Krumlov Kalesi, Český Krumlov Tarihi Merkezi, St. Vitus Kilisesi, St. Jost Kilisesi, Latran ve Jakoubek Evleri, Bal mumu muzesi, Yahudi Tiyatrosu ve İlahiyat fakültesi, Tarihi bira fabrikası, Veba Heykeli.
Česky Krumlov gezi yazımızı görüntülemek için tıklayın.
4. TEREZIN NAZİ KAMPI

İkinci Dünya Savaşı’nda Mart 1939’da Almanya’nın o dönemki Çekoslovakya’yı işgali ile başlayan yakın tarihimizin acı ve gerçek yüzü Terezin – Küçük Hisar Kalesi.
Prag Terezin gezi yazımızı görüntülemek için tıklayın.

5. DRESDEN / ALMANYA

Dresden, Prag’dan sadece 150 km uzaklıktadır, dolayısıyla 2 saatte Prag’dan Dresden’e varmanız ve günübirlik gezinizi yaparak, Prag’a geri dönmeniz mümkün.
Prag Dresden gezi yazımız için tıklayın.

Prag – Berlin gezi yazımız için tıklayın.

Çekya gezi yazılarımızın tamamı için tıklayın.

Desktop1

NOT: Prag, Çek Cumhuriyeti ve çevresinde (Almanya / Dresden, Avusturya vs.), yukarıdakilarin dışında da dilediğiniz her tur programını da sağlayabilmekteyiz.

Prag Türkçe tur rehberi ve Çek Cumhuriyeti’ndeki turizm hizmetlerimiz (transferler, Orta Çağ gecesi, geziler, Çek gecesi…) için iletişim:
info@cekturk.com
+42077517736

İlginizi Çekebilecek Diğer Hizmetlerimiz:

  tekne turu cekturk bira bisikleti cekturk bira spa cekturk cek restoranları cekturk cek otelleri cekturk orta cag gecesi cekturk  etkinlik bileti cekturk bisiklet kiralama cekturk transfer cekturk ucak bileti cekturk arac kiralama cekturk otobus bileti cekturk