Çekya Düğün Hikayesi: Erman ve Sibel

Çekya Düğün Hikayesi: Erman ve Sibel


Erman Saraç ilk olarak biz ÇekTürk ile Ocak 2019’da, Çekya düğün talebi için iletişime geçmişti. Eylül ayında Prag’da düğün planladıklarını söylemişti. Ancak zaman içinde planları 18 Haziran 2019 tarihine alındı. Her Türk çift gibi, ilk olarak tabii Prag Türk konsolosluğu ile iletişime geçip, gerekli bilgi ve belgeleri sunduktan sonra tarih aldılar.

  • Çekya düğün talepleriniz için iletişim: info@cekturk.com, +420775177364
  • Çekya Türk düğünleri ve çiftlerimizin Prag’da romantik hikayelerini okumak için tıklayın.

 

Çekya Düğün Hazırlıkları

Profesyonel düğün fotoğrafçılığı, Prag’da konaklama yapılan yerden itibaren başladı. ÇekTürk tarafımızdan ayarlanan profesyonel saç – makyaj ekibi, profesyonel düğün fotoğrafçısı ve kameraman ile birlikte güzel anlar yakalandı.

 

Hazırlıklar sonrasında ise, fotoğraf çekimleri için Charles Köprüsü ve parklar seçildi. Fotoğraf çekiminde, mekanlar profesyonel fotoğrafçı ile birlikte seçilebilir, kendisinin de size önerileri olabilir. Ancak özellikle Prag’ı zaten tanıyorsanız, daha önce bulunduysanız veya aklınızda mekanlar varsa, iletmeniz yeterli.

    

Prag Türk konsolosluğu tarafından kıyılan Prag’da nikah sonrasında ise, bahçede ufak bir kutlama yapıldı. Konsolosluğumuzun nikah kıyılan bölümünün çok büyük olmaması sebebiyle, kişi sayısı kısıtlıdır. Önceden mutlaka kaç kişi gelineceği, içeri fotoğrafçı alınıp alınmayacağı ile ilgili görüşülmelidir ve izin alınmalıdır.

   

ÇekTürk ailesi olarak, Sibel ve Erman çiftine ömür boyu mutluluklar diliyoruz. Bu unutulmaz hikayelerinin bir parçası olmaktan ötürü çok mutluyuz.

Çek Cumhuriyeti düğün istek ve hayalleriniz için bize ulaşın:
info@cekturk.com
+420 775177364