Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Prag Konaklama Kısa Dönem


Prag konaklama konusunda ÇekTürk yardımınıza koşuyor! Özellikle kısa dönem konaklamanız için toplu taşımaya ve merkeze yakın bir dairede size bir fırsat sunuyoruz. Prag konaklama, Prag’da yurt, Çekya sağlık sigortası, Çekçe çeviriler ve daha fazlası için bize ulaşın: info@cekturk.com , +420 775177364

  • Prag konaklama seçeneklerinden biri olan Prag’da yurt sayfamız için tıklayın.
  • Prag ev kiraları, masraflar ve daha fazlası için ise tıklayın.

Prag Konaklama, Kısa Dönem

Prag’da kısa dönem kiralayacağınız bu daire, örneğin birkaç gün veya hafta konaklamalarınız için birebir. Dairenin kendi mutfağı, lavabo ve tuvaleti, oturma odası olarak kullanabileceğiniz bir odası ve yatak odası bulunuyor.

Dairede birçok yatak bulunduğu için, 4 kişiye kadar kalabiliyor. Toplu taşımaya, Náměstí Míru tramvay durağına sadece bir dakika yürüme mesafesinde olması sayesinde, örneğin ilk turistik meydan olan Náměstí Míru‘ya (2 durak sonra) kolayca ulaşabilir, hatta bir kilometre mesafeyi 12 dakikada yürüyebilirsiniz.

Şehir merkezine, daha doğrusu Wenceslas Meydanı’na ise yine tramvay ile sadece 12 dakikada ulaşabilirsiniz. Sadece dört tramvay durağı mesafede. Veya yürümek isterseniz, 1.7 kilometre mesafeyi gezerek 25 dakikada yürüyebilirsiniz. Seçim sizin!

Aşağıda, dairede oturma odası olarak kullanabileceğiniz odanın fotoğrafını görebilirsiniz:

Aşağıda ise, çift kişilik yatak bulunan yatak odasını görüntüleyebilirsiniz:

Prag daire kiralama fiyatı da diğer yerlere göre oldukça uygun, bu nedenle de bu daireyi seçebilirsiniz. İster birkaç günlük Prag geziniz için, ister Prag’da bir kurs katılımınız veya okul kayıt döneminiz esnasında, ev bulana kadar kalabileceğiniz güzel ve tertemiz bir daire. Bakımlı, tadilattan geçmiş.

Prag’da konaklama talebiniz ve tüm detayları için bize ulaşabilirsiniz: 
info@cekturk.com
+420 775177364