Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Macaristan Tıp Hazırlık Eğitimi


Macaristan tıp hazırlık eğitimi (İngilizce), Macaristan’da tıp sınavlarına hazırlık için bilgi edinmek isteyen öğrenciler içindir. Tıp eğitiminin yanısıra, dişçilik, eczacılık, fizyoterapi, veterinerlik gibi bölümlerin de üniversite giriş sınavlarına da hazırlar.
Macaristan İngilizce tıp hazırlık, Macaristan üniversitelerinde eğitim, Çek üniversitelerinde eğitim ve ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçmeniz yeterli: info@cekturk.com

Macaristan Tıp Hazırlık Eğitimi, İngilizce (Pre-Medical Program)

  • Bu eğitim için, en az B2 seviyesinde İngilizce istenmektedir. (IELTS minimum 5,5 ve benzeri uluslararası sınavlardan) Eğer B2 seviyesinin altında kalıp, B1 seviyesinde iseniz (IELTS minimum 4 ve benzeri uluslararası geçerliliği olan sınavlardan) (Applicants who cannot certify their English language knowledge will have to take an oral and a written English language entrance examinations prior to their admission to the pre-medical program.)
  • A-level GCSE examination certificate in Biology, Chemistry and Physics**Not: Üniversite, öğrenci Macaristan’a geldikten ve hazırlık eğitimine başlamadan önce öğrenciyi İngilizce sınavı ile test etme hakkını saklı tutar. 
  • Budapeşte’te bulunan, köklü bir Macar üniversitesi tarafından sunulmaktadır.
  • Bu eğitimi aldıktan sonra Macaristan tıp sınavına girip, herhangi bir üniversitede eğitim görebilirsiniz.
  • Eğitim ücreti bir sömestr için 3.000 EUR’dur.

ÖNEMLİ NOT:

ČeskoTurecko / ÇekTürk, vize konusunda danışmanlık veren bir firma değildir. ČeskoTurecko / ÇekTürk, eğitime bağlı vize başvurularının sonuçlarından kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Macaristan Üniversitelerinde Lisans, Yüksek Lisans, MBA, Doktora Eğitimi

Macaristan’da İngilizce lisans, yüksek lisans, MBA, doktora eğitiminiz için ve ücretsiz danışmanlık için iletişim: info@cekturk.com

Macaristan Vize Başvurusu İçin Konaklama, Sağlık Sigortası ve Çeviriler:

  • Konaklama: Wekerle Business School Budapest, konaklama için hem kampüs içinde, hem dışında yardımcı olabilmekte.
  • Sağlık sigortası ve çeviriler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macaristan / Budapeşte’de İngilizce tıp hazırlık eğitimi, Macaristan İngilizce hazırlık eğitimi, Macaristan üniversitelerinde İngilizce eğitim veya Çek üniversitelerinde İngilizce eğitim almak ve ücretsiz danışmanlık için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364