Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Macaristan İngilizce Hazırlık Eğitimi (Business)


Macaristan’da İngilizce hazırlık eğitimi, Macaristan’da İngilzice lisans veya yüksek lisans eğitimi almadan önce hem İngilizce dil seviyenizi geliştirmenize, hem de business alanında ön bilgi edinmenize yardımcı olacaktır.
Macaristan İngilizce hazırlık, Macaristan üniversitelerinde eğitim, Çek üniversitelerinde eğitim ve ücretsiz danışmanlık için bizimle iletişime geçmeniz yeterli: info@cekturk.com

Macaristan İngilizce Hazırlık Eğitimi (Business)

  • Bu eğitim için, minimum B1 İngilizce seviyesinde olmanız gerekmektedir. Eğitimin sonunda ise B2 seviyesine gelmeniz amaçlanır.
  • Bir dönemlik veya bir yıllık İngilizce hazırık eğitimi alınabilir.
  • Budapeşte’te bulunan, köklü bir Macar üniversitesi tarafından sunulmaktadır.
  • Business English (İş İngilizcesi), Academic Skills 1-2-3, European Civilization (Avrupa Medeniyeti), Mathematics (Matematik) derslerini içerir.
  • İsteğe bağlı olarak Macarca başlangıç kursu da alınabilir.
  • Okul, kendi lisans öğrencilerinden İngilizce seviyesi yetersiz olanlara bu eğitimi sunar: Commerce and Marketing İngilizce lisans VEYA Business Administration and Management İngilizce lisans bölümleri.

ÖNEMLİ NOTLAR:

1) Bu İngilizce hazırlık eğitiminden sonra size verilecek sertifika, uluslararası alanda geçerli bir sertifika değildir.

2) ČeskoTurecko / ÇekTürk, vize konusunda danışmanlık veren bir firma değildir. ČeskoTurecko / ÇekTürk, eğitime bağlı vize başvurularının sonuçlarından kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Macaristan Üniversitelerinde Lisans, Yüksek Lisans, MBA, Doktora Eğitimi

Macaristan’da İngilizce lisans, yüksek lisans, MBA, doktora eğitiminiz için ve ücretsiz danışmanlık için iletişim: info@cekturk.com

Macaristan Vize Başvurusu İçin Konaklama, Sağlık Sigortası ve Çeviriler:

  • Konaklama: International Business School Budapest, konaklama için hem kampüs içinde, hem dışında yardımcı olabilmekte.
  • Sağlık sigortası ve çeviriler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Macaristan / Budapeşte’de İngilizce hazırlık eğitimi, Macaristan üniversitelerinde İngilizce eğitim veya Çek üniversitelerinde İngilizce eğitim almak ve ücretsiz danışmanlık için iletişim:
info@cekturk.com
+420 775177364