Begin typing your search above and press return to search. Press Esc to cancel.

Brno Teknoloji Üniversitesi


ÇekTürk, ücretsiz eğitim danışmanlığı hizmeti aracılığıylasizlere Çekya’nın önde gelen üniversitelerinden Brno Teknoloji Üniversitesi’nde kaliteli bir eğitim fırsatı sunmaktadır. Üniversitenin Türk öğrenciler için birlikte çalıştığı resmi acentası olarak, size başvuru ve kayıt aşamalarınızda ücretsiz destek ve danışmanlık sunmaktan mutluluk duyarız: info@cekturk.com

Brno Teknoloji Üniversitesi toplam 8 fakülteden oluşmaktadır. ÇekTürk olarak, şu anda Brno Teknoloji Üniversitesi inşaat mühendisliği fakültesinin İngilizce bölümleri ile birlikte çalışmaktayız. 1992 yılında kurulmuş olan inşaat mühendisliği fakültesi, Brno Teknoloji Üniversitesi’nin en büyük fakültesi olup, en çok öğrenciye ev sahipliği yapmaktadır.

  • Brno Teknoloji Üniversitesi, Çekya’nın ikinci büyük şehri, Moravya’nın ise en büyük şehri olan olan Brno’da yer alır.
  • Brno şehri, öğrenci şehri olarak da bilinir. Hem Erasmus öğrencilerin hem de lisans veya yüksek lisans okumaya gelen yüksek lisans öğrencilerinin çok sevdiği bir şehirdir. Aynı zamanda Prag’a göre daha ekonomiktir. Prag’a ise yalnızca 200 kilometre, yani yaklaşık 2 buçuk saat uzaklıktadır.
  • Kendi büyük yurdu bulunmaktadır.

Brno Teknoloji Üniversitesi  – İngilizce Lisans Programı:

Bu lisans programı 4 yıldır.

  • Civil Engineering (İnşaat Mühendisliği)

Brno Teknoloji Üniversitesi – İngilizce Yüksek Lisans Programları:

Yüksek lisans programı 2 yıldır.

  • Civil Engineering (İnşaat Mühendisliği)

Çekya Vize Başvurusu İçin Konaklama, Sağlık Sigortası ve Çeviriler:

  • Konaklama: Brno Teknoloji Üniversitesi’nin kendi yurtları bulunmaktadır.
  • Sağlık sigortası: Çek Cumhuriyeti’ne gelmeden önce Çek firmalarından sağlık sigortası yaptırmalısınız.
  • Çeviriler: Vize aşamasında belgeleriniz için Türkçe-Çekçe resmi çeviriler gerekmektedir.

+ Diploma denkliğiniz (lisans için lise diploma denkliği, yüksek lisans için lisans diploma denkliğiniz gerekir)Çekçe kurslar,  İngilizce kurslar ve Çekya’da eğitim hizmetlerimizin tamamı için:  www.cekturk.com/egitim

Önemli Not: ČeskoTurecko / ÇekTürk, vize konusunda danışmanlık veren bir firma değildir. (Sigorta, çeviriler, konaklama için öğrencilere destek olmaktadır.)Eğitime bağlı vize başvurularının sonuçlarından kesinlikle sorumlu tutulamaz.

Brno Teknoloji Üniversitesi hakkında daha fazla bilgi, başvuru ve kayıt şartları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Üniversitenin Türk öğrenciler için resmi acentası olarak, sizelere ücretsiz destek sunmaktayız:
info@cekturk.com
+420 775 117 364

Çek Cumhuriyeti’nde diğer üniversite seçeneklerimiz için tıklayınız.
+ Macaristan üniversitelerinde eğitim almak isterseniz buraya, Polonya üniversitelerinde eğitim almak isterseniz ise buraya tıklayın.

İlginizi Çekebilecek Diğer Hizmetlerimiz:

sigorta insurance cekturk  dil kursu cekturk konaklama cekturk diploma denkligi cekturk ceviri translate cekturk prag_kurs_yaz_okulu_cekturk-768x512 - Kopya